portal.legnica.eu FOTOGALERIE ZDJĘĆ
Fundusze Unijne
FOTOGALERIA MIASTA LEGNICY
WIDEOGALERIA MIASTA LEGNICY
TELEWIZJA
WIRTUALNY SPACER PO LEGNICY
Legnica.eu - magazyn miejski
NUMERY ARCHIWALNE
INVEST IN LEGNICA
NA CO IDĄ MOJE PIENIĄDZE?
Legnickie super seniorki w telewizji
Legnickie super seniorki w telewizji
grafika
Fot. z programu TVP2, Pytanie na śniadanie

Na zaproszenie Telewizji Polskiej bohaterkami programu TVP 2 „Pytanie na śniadanie” (22 sierpnia) były trzy panie z Centrum Seniora Legnickiego Centrum Kultury. A wszystko to za sprawą niedawnych legnickich wyborów… Miss Bikini 65 Plus.

- Wybory zorganizowaliśmy 7 sierpnia na dachu gościnnej, słonecznej plaży Galerii Gwarnej, pod niebem Legnicy – mówiła Elżbieta Chucholska, pomysłodawczyni imprezy i szefowa Centrum Seniora LCK. – To było duże wyzwanie, ale też wspaniała, wakacyjna zabawa, a nasze uczestniczki były i odważne, i bezpruderyjne, i piękne. Z wielką klasą.

Fot. z programu TVP2  Pytanie na śniadanie MissBikini 65+ Legnica 2017

Fot. z programu TVP2, Pytanie na śniadanie

Tytuł Miss Bikini 65 Plus w doskonałym stylu zdobyła pani Marianna Biegaj. Ta emerytowana pielęgniarka 30 lat życia spędziła w USA, niedawno wróciła do Polski. Świetną figurę (nosi rozmiar 38) zawdzięcza m.in. wielkiej miłości do tańca i sportu. Nie pali też papierosów i nie je wieprzowiny. W rozmowie z prowadzącymi program dyskretnie uśmiechnięta wyznała: - Moja kategoria to właściwie już… 75 Plus. Brawo, pani Marianno.

Gościem w studiu była też pani Zofia Hanuszewicz-Drozd, uczestniczka niezwykłego konkursu, od lat aktywna w legnickich środowiskach senioralnych, studentka uniwersytetu III wieku. – Staram się być obecna na różnych wydarzeniach, cieszyć się pełnią życia, uśmiechnięta i potrzebna innym ludziom – mówiła.

- Piękną można być w każdym wieku – stwierdza pełna energii i niezwykle kreatywna pani Elżbieta Chucholska. – Nasz konkurs zaintrygował cały kraj. W przyszłym roku chcemy zaprosić na Miss Bikini 65 Plus w Legnicy panie z całego Dolnego Śląska, a może urządzić nawet imprezę ogólnopolską. Mamy do tego energię, odwagę, pomysły i przyjazne miasto.

Film dostępny pod adresem: pytanienasniadanie.tvp.pl

Nagranie z wyborów Miss Bikini 65+ poniżej:

opublikował: Małgorzata Banaszkiewicz | Dodano: 22-08-2017 | wyświetleń: 452
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
System informacji przestrzennej
Hot Spot
ZAŁATW SPRAWĘ W URZĘDZIE PRZEZ INTERNET
centrum legislacji
ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU DROGOWEGO
Opcje