portal.legnica.eu FOTOGALERIE ZDJĘĆ
Fundusze Unijne
FOTOGALERIA MIASTA LEGNICY
WIDEOGALERIA MIASTA LEGNICY
TELEWIZJA
WIRTUALNY SPACER PO LEGNICY
Legnica.eu - magazyn miejski
NUMERY ARCHIWALNE
INVEST IN LEGNICA
NA CO IDĄ MOJE PIENIĄDZE?
Pobiegnij w Legnickim Biegu Niepodległości
Pobiegnij w Legnickim Biegu Niepodległości
grafika

Legnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do sportowego uczczenia Święta Niepodległości. Zapisz się na Legnicki Bieg Niepodległości, który wystartuje 10 listopada w przeddzień święta.

Do Biegu Niepodległości organizatorzy zapraszają profesjonalistów, amatorów, biegaczy okazjonalnych i tych, którzy przygodę z bieganiem dopiero chcą rozpocząć. Każdy za ukończenie biegu otrzyma pamiątkowy medal. Uwaga - limit zawodników to 400 osób.

Bieg główny poprzedzą biegi dzieci i młodzieży, osób niepełnosprawnych oraz marsz kijkarzy nordic walking, które rozpoczną się o godz. 17.00.

Legnicki Bieg Niepodległości odbędzie się 10 listopada. Początek godz. 18.00. Start i meta: ul. Najświętszej Marii Panny, w pobliżu siedziby OSiR. Sekretariat zawodów będzie czynny w dniu imprezy od godz. 12.00. Wpisowe – to 20 zł, 10 zł – od osób powyżej 60 roku życia, 5 zł płacą uczniowie poniżej 18 roku. W biegu głównym mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 lat. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są do dostarczenia zgody rodziców z zaznaczeniem informacji o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w biegu.

W kategoriach wiekowych biegu głównego kobiet i mężczyzn za zajęcie miejsc I-III zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne (I – 200 zł, II – 150 zł, III – 100). Zwycięzcy kategorii open kobiet i mężczyzn otrzymują puchary.

Po biegu zawodnicy smakować będą gęsinę, tradycyjną polską potrawę, serwowaną przez OSiR w wigilię św. Marcina.

Więcej informacji na stronie www.osir.legnica.eu, telefonicznie pod numerem 76-723-38-01 lub w siedzibie OSiR.

opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 18-10-2017 | wyświetleń: 385
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
System informacji przestrzennej
Hot Spot
ZAŁATW SPRAWĘ W URZĘDZIE PRZEZ INTERNET
centrum legislacji
ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU DROGOWEGO
Opcje