Legnicki Mikołaj pozdrawia
Fundusze Unijne
FOTOGALERIA MIASTA LEGNICY
WIDEOGALERIA MIASTA LEGNICY
TELEWIZJA
WIRTUALNY SPACER PO LEGNICY
Legnica.eu - magazyn miejski
NUMERY ARCHIWALNE
INVEST IN LEGNICA
NA CO IDĄ MOJE PIENIĄDZE?
W środę rozbłyśnie świąteczna iluminacja
W środę rozbłyśnie świąteczna iluminacja
grafika

Zapraszamy legniczan i gości w środę (6 grudnia), w Mikołajki o godz. 17.00 na Rynek, gdzie przy muzyce wspólnie odliczymy ostatnie sekundy do odpalenia świątecznego oświetlenia.

Podobnie jak w minionych latach, nasza świąteczna iluminacja oszałamia bogactwem, fantazją i wielką różnorodnością. Dlatego właśnie kilkakrotnie uznano legnickie dekoracje za najpiękniejsze na Dolnym Śląsku.

Co ujrzymy po odpaleniu świateł i światełek? Uwielbiany przez dzieci pociąg, bombkę szczęścia, karocę. Przyozdobione latarnie uliczne i drzewa. Jak co roku, także i teraz, będą niespodzianki, które ujrzymy po raz pierwszy. Jak chociażby skrzydła anioła. A co do innych, warto uzbroić się w cierpliwość.

iluminacje

Zanim jednak spotkamy się w Rynku, zapraszamy dzieci z rodzicami do legnickiej palmiarni i mini-zoo, które w środę przeistoczą się w zaczarowaną „Krainę lodu”. To właśnie tam, w godz. od 11.00 do 15.00, piękne księżniczki Elsa i Anna wraz z Mikołajem, Elfami i Śnieżynkami sprawią, że poczujemy się, jak w prawdziwej baśni i przeżyjemy przygody, o których mogliśmy tylko śnić.

O godz.15.30 Mikołaj wraz z Elsą, Anną, elfami i śnieżynkami wyruszy ulicami Legnicy na Rynek, by tam, o godz. 17.00 zainaugurować iluminacje świąteczne. Klimatyczna muzyka, występy artystyczne dzieci i młodzieży z Młodzieżowego Centrum Kultury w Legnicy, kiermasz wyrobów świątecznych sprawią, że wszyscy poczują niezapomnianą atmosferę nadchodzących Świąt. W Rynku nie może Ciebie zabraknąć, wystarczy zabrać ze sobą dobry humor, ciepły szalik, rękawiczki i bawić się razem z nami! ZAPRASZAMY !!!

iluminacje

opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 04-12-2017 | wyświetleń: 340
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
System informacji przestrzennej
Hot Spot
ZAŁATW SPRAWĘ W URZĘDZIE PRZEZ INTERNET
centrum legislacji
ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU DROGOWEGO
Opcje