Legnicki Mikołaj pozdrawia
Fundusze Unijne
FOTOGALERIA MIASTA LEGNICY
WIDEOGALERIA MIASTA LEGNICY
TELEWIZJA
WIRTUALNY SPACER PO LEGNICY
Legnica.eu - magazyn miejski
NUMERY ARCHIWALNE
INVEST IN LEGNICA
NA CO IDĄ MOJE PIENIĄDZE?
Mikołajkowe prezenty dla dzieci
Mikołajkowe prezenty dla dzieci
grafika

Jak co roku, 6 grudnia, ratuszowi Mikołaje odwiedzają z życzeniami i workami pełnymi pysznych prezentów podopiecznych legnickich placówek opiekuńczo–wychowawczych. Dzisiaj świąteczne paczki trafiły do blisko 160 dzieci w sześciu placówkach.

W ramach Świątecznego Patrolu niebieskich Mikołajów i Śnieżynki ze Straży Miejskiej i Policji spotkać było można było w wielu miejscach miasta. Chętnie pozują do wspólnych zdjęć z przechodniami, zwłaszcza z najmłodszymi. Wszystkich częstują łakociami.Świąteczny Patrol będzie uczestniczył w różnych imprezach i wydarzeniach organizowanych przez Urząd Miasta na Rynku 6, 7 i 8 grudnia.

Egzotyczny Mikołaj pojawił się dzisiaj w legnickiej palmiarni. Pośród zwrotnikowej roślinności odnalazły go tam setki dzieciaków ze szkół i przedszkoli. W zamian za wierszyk albo piosenkę otrzymywały prezenty. Mikołaj gościł tu nie tylko legnickie dzieci, ale również przybyłe specjalnie z rodzicami i opiekunami z Środy Śląskiej, a nawet z Wrocławia. Bo nie ma to, jak Mikołajki w Legnicy!

opublikował: Barbara Sielicka | Dodano: 06-12-2017 | wyświetleń: 150
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
System informacji przestrzennej
Hot Spot
ZAŁATW SPRAWĘ W URZĘDZIE PRZEZ INTERNET
centrum legislacji
ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU DROGOWEGO
Opcje