Legnicki Mikołaj pozdrawia
Fundusze Unijne
FOTOGALERIA MIASTA LEGNICY
WIDEOGALERIA MIASTA LEGNICY
TELEWIZJA
WIRTUALNY SPACER PO LEGNICY
Legnica.eu - magazyn miejski
NUMERY ARCHIWALNE
INVEST IN LEGNICA
NA CO IDĄ MOJE PIENIĄDZE?
Sukcesy legnickiego taekwon-do
Sukcesy legnickiego taekwon-do
grafika

Legniccy medaliści i uczestnicy Mistrzostw Świata w Dublinie wraz z trenerem Łukaszem Stawarzem byli dzisiaj (7 listopada) gośćmi prezydenta Tadeusza Krzakowskiego.  

 Prezydent, gratulując sukcesów i wręczając pamiątkowe dyplomy, powiedział: - Osiągnęliście wspaniały sukces, kosztem wielkiego wysiłku, zaangażowania i waleczności. Godnie reprezentowaliście nasz kraj i Legnicę na światowej arenie. Wszyscy jesteśmy z was dumni.

 - To była wspaniała przygoda, a impreza na najwyższym poziomie sportowym – wspominała Magdalena Kisiel.

Legniczanka Magdalena Kisiel wywalczyła srebrny medal w kategorii 56 kg seniorek. Dwa brązowe krążki indywidualnie i w drużynie zdobył Maciej Blichrski w kategorii 75 kg juniorów. Najbardziej utytułowany legnicki taekwondoka Maciej Żuk wraz z drużyną zajął drugie miejsce w testach siły.

W Irlandii biało-czerwonych barw broniły jeszcze Wioletta Hanisch oraz Kamila Kolanowska, a męską reprezentację prowadził trener Łukasz Stawarz, na co dzień szkoleniowiec Legnickiego Klubu Taekwon-do.

W sumie nasza reprezentacja zdobyła w Dublinie cztery złote, osiem srebrnych i czternaście brązowych medali. Dało jej to piąte miejsce w klasyfikacji generalnej. Przypomnijmy, że w kwietniu br. na Mistrzostwach Europy w Sofii nasza ekipa wywalczyła drużynowo złote medale.

opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 07-11-2017 | wyświetleń: 881
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
System informacji przestrzennej
Hot Spot
ZAŁATW SPRAWĘ W URZĘDZIE PRZEZ INTERNET
centrum legislacji
ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU DROGOWEGO
Opcje