Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Medalowe żniwa legniczan

07.03.2017

Dwanaście medali – dwa złote, cztery srebrne i sześć brązowych wywalczyli zawodnicy Legnickiego Klubu Taekwon-do podczas rozgrywanego w Mykanowie pod Częstochową Pucharu Polski Seniorów i Juniorów.

W zawodach wystartowało ponad 300 zawodników z 41 klubów, w tym 15 z LKT Legnica. Legniczanie wywalczyli w sumie 12 medali, a w klasyfikacji seniorów uplasowali się na 4 miejscu.

Zawody w Mykanowie stanowiły pierwszą kwalifikację do Reprezentacji Polski Seniorów i Juniorów, która pod koniec kwietnia wyjedzie do Sofii na tegoroczne XXXII Mistrzostwa Europy.