Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Sukcesy legnickich karateków

01.06.2017

Zawodnicy legnickiego Klubu Karate Shotokan TORA - Nikola Kozłowska, Dawid Król i Patryk Papros  wywalczyli srebrny i dwa brązowe medale na turnieju Central Poland Open Grand Prix Karate WKF w Pleszewie.

W tym silnie obsadzonym turnieju  wystartowało ponad 400 zawodników z 56 klubów z 10 państw - Polska, Czechy, Litwa, Ukraina, Nepal, Turcja, Rumunia, Algieria, Indie i Nigeria.  Dobrze spisali się zawodnicy legnickiego Klubu Karate. Nikola Kozłowska zdobyła srebro w kumite młodziczek - 40 kg. Dawid Król po zaciętej walce z zawodnikiem Ukrainy wywalczył brąz w kumite kadetów – 57 kg. Patryk Papros , który wygrywał  2 :1 walkę o wejście do finału. Ale niestety wyszedł niefortunnie poza pole walki po raz drugi w ciągu czasu „atoshi baraku”( 15 sekund), ostatecznie ją przegrywając . Zdobył 3 miejsce i brązowy medal w kumite młodzików -50 kg.

Opublikował: zmulek_l | Dodano: 01.06.2017 | Wyświetleń: 392