VI SPOTKANIE KOBIET - Ewelina Rydzyńska - projektantka, prezenterka i stylistka polskich gwiazd.

Letia Busieness Center, ul. Rycerska 24
16.03 17:30 - 16.03 00:00
Organizator: Urząd Miasta Legnica
Plac Słowiański 8 Legnica 59-220

Zapraszamy na VI Spotkanie Kobiet w Legnicy, gdzie gościem specjalnym bedzie Ewelina Rydzyńska - projektantka, stylistka gwiazd, prezenterka telewizyjna związana głównie z TVN Style i TVN.

Tematem naszego spotkania będzie: „Nowa JA. Bądź piękna i modna na wiosnę”. Porozmawiamy o tym, jak dobrze wyglądać w każdym wieku oraz co nosić, aby zawsze wyglądać dobrze. Dowiemy się również o najnowszych trendach w modzie na nadchodzący sezon wiosenno - letni. Nasz gość podpowie również, co robić, aby pielęgnować swoją urodę.

To już szóste spotkanie z gościem specjalnym, na które legniczanki zaprasza Urząd Miasta. Poprzednie zgromadziły setki legniczanek. Spotkanie odbędzie się w LETIA Business Center - biznes, nauka, kultura. ul. Rycerska 24 o godz. 17.30. Wstęp wolny. Tradycyjnie każda z pań wyjdzie ze spotkania z upominkiem.

Przed spotkaniem z naszym gościem zaprosimy Was na bezpłatne skorzystanie z usług partnerów naszego wydarzenia. Kawę i herbatę przygotuje dla nas IS Grupa Catering, o cudowne słodkości zadbają Cukiernia Czarno-Biała i Klubokawiarnia D- Domek, Easy Food zaprezentuje, jak jeść zdrowo i lekko, a Grzymalinka zadba o pyszne i ciekawe przekąski. Nie zabraknie u nas również porad kosmetycznych oraz wskazówek, jak dbać o urodę. A to dzięki Biuro Regionalne Oriflame Poland Legnica 1, oraz Mary Kay Polska. Dodatkowo Wakacje.pl doradzi, gdzie w tym roku warto pojechać na wakacje, a Tupperware zaprezentuje, jak ułatwić sobie pracę w kuchni.

Będzie z nami także Straż Miejska, która prowadzić będzie zapisy na darmowy kurs samoobrony dla Pań. Już niedługo rusza również nabór wniosków do LBO Legnicki Budżet Obywatelski 2018 – będziecie mogli zasięgnąć o tym informacji u naszych specjalistów.

WSTĘP NA WYDARZENIE JEST BEZPŁATNY

Powrót na listę wydarzeń

Prowadzone są jeszcze prace konserwacyjne na portalu, mogą występować czasowe błędy. Za utrudnienia przepraszamy