Legnicki Mikołaj pozdrawia
Fundusze Unijne
FOTOGALERIA MIASTA LEGNICY
WIDEOGALERIA MIASTA LEGNICY
TELEWIZJA
WIRTUALNY SPACER PO LEGNICY
Legnica.eu - magazyn miejski
NUMERY ARCHIWALNE
INVEST IN LEGNICA
NA CO IDĄ MOJE PIENIĄDZE?
spektakl dla dzieci POLOWANIE NA SNARKA
spektakl dla dzieci POLOWANIE NA SNARKA
grafika
Termin:
Od: 12-12-2017, 11:00
Do: 13-12-2017
Kategoria:

Czy wiecie, jak kończy się wchodzenie do klatki lwa? A podróż w nieznane na statku bez zapasów jedzenia? A co trzeba zrobić, kiedy księżniczka za nic nie chce zasnąć?

„Polowanie na Snarka” to siedem radosnych opowieści o sile wyobraźni ukrytej w poezji, muzyce i obrazie. Teatr, który wraz z młodymi widzami zagląda na drugą stronę świata, gdzie nonsens nie zawsze musi być bezsensem. To bardzo muzyczny spektakl, który wciągnie dzieci i dorosłych. Propozycja dla tych, którzy chcą zapewnić dziecku – i sobie samym – rozrywkę na wysokim poziomie, daleką od telewizyjnej papki.

 

Zamiast z głębokich foteli biernie przyglądać się rozwojowi akcji, publiczność dostaje szansę uczestniczenia w scenicznych wydarzeniach. […] Proszę nie oczekiwać gotowej historii podanej na tacy, wyłożonej tak, jak się opowiada baśń o Kocie w Butach czy Królewnie Śnieżce. Tu będzie mrowie zagadek i znaków zapytania, mnóstwo wyzwań dla wyobraźni, ale nawet jeśli niektóre dzieci nie wszystko zrozumieją, to bez wątpienia uwiedzie ich klimat, przyjemność unoszenia się w oparach absurdu. Wśród pięknych dekoracji, bajecznych kostiumów i wpadającej w ucho muzyki Łukasza Matuszyka.

Piotr Kanikowski, 24legnica.pl

 

Scena Gadzickiego

bilety – 17, 22 zł

org. Teatr im. H. Modrzejewskiej

 

Miejsce:
Teatr Modrzejewskiej, Scena Gadzickiego
Adres:
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
System informacji przestrzennej
Hot Spot
ZAŁATW SPRAWĘ W URZĘDZIE PRZEZ INTERNET
centrum legislacji
ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU DROGOWEGO
Opcje