Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Ruszyły wirtualne Dni Otwartych Drzwi 2021 w PWSZ

Ruszyły wirtualne Dni Otwartych Drzwi 2021 w PWSZ
13.04.2021

- Zapraszamy na wirtualny dzień otwartych drzwi, który rozpocznie się 13 kwietnia 2021 roku – zachęca Mirosław Szczypiorski, rzecznik prasowy PWSZ. – Odwiedź nas pod adresem: www.dod.pwsz.legnica.edu.pl .

Na tej stronie proponujemy wirtualny spacer po kampusie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Zwiedzanie sal  wykładowych, ćwiczeniowych, pracowni i laboratoriów oraz zobaczyć, jak wykorzystywana jest uczelniana baza. Można będzie także szczegółowo zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok ademicki 2021/2022 i zasadami rekrutacji na studia.

Wybór legnickiej uczelni, pozwoli przyszłym studentom zrealizować zaplanowane aspiracje. Bogaty wachlarz, atrakcyjnych kierunków studiów I stopnia – licencjackich i inżynierskich, studiów II stopnia – magisterskich, jednolitych studiów magisterskich, kursów i szkoleń, nowoczesne zaplecze dydaktyczne, a także współpraca z lokalnymi przedsiębiorstwami, w których studenci mogą odbywać praktyki zawodowe, zagwarantują studia nie tylko efektywne, ale i prowadzone w akademickiej formie.

 

 

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 13.04.2021 | Wyświetleń: 576
Powrót na listę aktualności

Zobacz także