Marek Torzewski zaśpiewa legniczankom

Marek Torzewski zaśpiewa legniczankom
06.02.2018

Z okazji Dnia Kobiet 9 marca odbędzie się koncert „Legniczanie Legniczankom” z udziałem znakomitego polskiego tenora Marka Torzewskiego wraz z zespołem. Na związany z Dniem Kobiet koncert tradycyjnie już zaprasza prezydent Tadeusz Krzakowski – oczywiście, namawiając do przyjścia nie tylko panie, ale i panów.

Występ będzie miał miejsce w hali widowiskowo - sportowej OSiR przy ul. Lotniczej w Legnicy. Początek o godzinie 18.30. Wejściówki kosztują 15 zł i są do nabycia w kasie Legnickiego Centrum Kultury (ul. Chojnowska 2) oraz Galerii Satyrykon (Rynek 36). Z ich kupnem nie należy zwlekać, bo koncerty „Legniczanie Legniczankom” cieszą się dużą popularnością.

Marek Torzewski to jeden z najlepszych i bez wątpienia najbardziej charyzmatyczny śpiewak operowy w Polsce. Występuje na scenach operowych całego świata. Poważany jest nie tylko za wybitną sztukę wokalną, ale także za wybitną indywidualność artystyczną. Ujmuje pięknie brzmiącym, ciepłym głosem, swobodą i naturalnością, a śpiewane przez niego włoskie utwory wprowadzają w bardzo romantyczny nastrój.

W Legnicy, podczas koncertu 9 marca, usłyszymy utwory z trzech ostatnich płyt Marka Torzewskiego: „Nic nie dane jest na zawsze”, „Magnes Dusz” i „L′Amore”.

(Źródło: ego LCK)

 

Opublikował: Barbara Sielicka | Dodano: 06.02.2018 | Wyświetleń: 759
Powrót na listę aktualności

Zobacz także