Miłość kwitnie w palmiarni

Miłość kwitnie w palmiarni
12.02.2018
Miłość kwitnie w palmiarni

W sobotę (10 lutego) legnicka palmiarnia otworzyła swoje drzwi dla wszystkich, którzy chcieli świętować dzień zakochanych w pięknych okolicznościach przyrody.

Do godz. 15.00 na dzieci czekała cała masa atrakcji. Mogły poznać historię miłosną Mariana i Heli, papug Ar mieszkających w palmiarni, odnaleźć swoją własną walentynkę, napisać walentynkowe życzenia, zrobić kolorowy tatuaż i pomalować twarz. Mogły też zrobić sobie zdjęcie w specjalnie na ten dzień stworzonej fotobudce z licznymi akcesoriami. Było również sporo słodkości.

Wieczór zarezerwowany został dla dorosłych legniczan. Przy romantycznej muzyce, granej w łódce przez Pawła Michałowskiego na altówce elektrycznej, zakochani spędzali magiczny czas w egzotycznych zakątkach palmiarni. Odbył się również koncert życzeń, w którym można było zamówić swoje ulubione utwory.

- Wspaniały wieczór i cudowne miejsce. Proponuję, aby takie spotkania przy muzyce odbywały się tu co sobotę – mówił jeden z legniczan, który przyszedł do palmiarni z żoną.

To jednak nie koniec atrakcji. W Walentynki (14 lutego) ponownie zapraszamy dzieci w godz. 10.00–14.00. W palmiarni czekać będzie sporo niespodzianek.

 

Galeria zdjęć

Opublikował: Barbara Sielicka | Dodano: 12.02.2018 | Wyświetleń: 300
Powrót na listę aktualności

Zobacz także