Realizuj swoje pasje wokalne z Chórem Madrygał. Przyjdź na próbę i zostań

Realizuj swoje pasje wokalne z Chórem Madrygał. Przyjdź na próbę i zostań
22.02.2018

Chór Madrygał Legnickiego Centrum Kultury zaprasza legniczan, i nie tylko, którzy chcą realizować swoje wokalne pasje w dobrym zespole. Zachęca do przyjścia na próbę do Sali Królewskiej (poniedziałki i czwartki, godz. 19.00, II piętro, wejście od ul. Chojnowskiej).

Ten wyjątkowy chór, założony przez legendarną postać legnickiej kultury - Henryka Karlińskiego, w przyszłym roku będzie obchodził 70 urodziny. Madrygał dał już ponad tysiąc koncertów w kraju i za granicą, wykonując zarówno utwory współczesne, jak i dawne, pieśni ludowe z różnych krajów świata, utwory religijne, negro spirituals oraz gospels.

Chór śpiewał i dla papieża Jana Pawła II, i w prestiżowym widowisku „Zarzuela” Europejskiej Stolicy Kultury, uczestniczył też w wielu innych przedsięwzięciach artystycznych. Stale się rozwija. Dlatego zachęca wszystkich, którzy kochają śpiew, aby nie nucili tylko pod prysznicem i zaprasza do siebie.

Więcej szczegółów można uzyskać, dzwoniąc do dyrygenta, Dariusza Rzoncy (tel. 783 298 403) lub do sekretariatu Legnickiego Centrum Kultury, tel. 76 72 33 700.

 

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 22.02.2018 | Wyświetleń: 220
Powrót na listę aktualności

Zobacz także