Reprezentacja Polski U-17 gra w Legnicy.Pomóżmy naszym piłkarzom awansować

Reprezentacja Polski U-17 gra w Legnicy.Pomóżmy naszym piłkarzom awansować
20.03.2018

Reprezentacja Polski do lat 17 rozpoczyna już w środę (21 marca)  walkę o awans do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Pomóż biało-czerwonym  wygrać mecze. Przyjdź na stadion Orła Białego w parku Miejskim. Czeka na Ciebie wiele atrakcji. Nie tylko sportowych. Niech nas połączy piłka!  

 Biało-czerwoni o awans grają  w jednej grupie z Gruzją, Macedonią oraz Irlandią.  Wszystkie mecze eliminacyjne  nasza reprezentacja rozegra w Legnicy. Pozostałe  spotkania grupowe odbędą się w Głogowie.  Pierwszy mecz z Gruzją gramy  w środę 21 marca, początek gdz.17 .30.  Kolejny z Macedonią w sobotę (24 marca, godz.17.30) i ostatni z Irlandią we wtorek (27 marca, godz16.00).  Wstęp na wszystkie mecze bezpłatny. Darmowe wejściówki  do odebrania przed meczem w kasach stadionu. Dla grup zorganizowanych  bilety będą do odebrania w szkołach, siedzibie Okręgowego Związki Piłki Nożnej przy ul. Jordana i Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Najświętszej Marii Panny, po wcześniejszym zgłoszeniu.  

Wejściówki na mecz będą także piękną pamiątką po tym wydarzeniu. Są bowiem wydane w atrakcyjnej, kolekcjonerskiej  formie. A z innych pozameczowych atrakcji?  Podczas spotkania z Macedonią wylosowanych zostanie dwadzieścia dwuosobowych wejściówek  na mecz pierwszych reprezentacji Polski  i  Korei  w Chorzowie (27 marca).  Dojazd i powrót także za darmo, opłacony z budżetu miasta.   Atrakcji oczywiście będzie więcej. Ale o tym dowiemy się na stadionie.

Wspomóż naszą reprezentację dopingiem. Przyjdź na stadion na biało – czerwono. To bardzo ważne eliminacje dla młodych piłkarzy i naszego miasta.  Na finały mistrzostw Europy, które rozgrywane będą w Anglii, pojedzie ośmiu zwycięzców z każdej grupy z fazy Elite Round, a także siedem drużyn z miejsc drugich z najlepszym bilansem osiągniętym w spotkaniach z pierwszym i trzecim zespołem grupy.

- To wydarzenie poza sportowym ma także aspekt społeczny i gospodarczy. Do naszego miasta przyjadą młodzi piłkarze, trenerzy, opiekunowie. Będą u nas nocowali, odwiedzali lokale, zwiedzali miasto. Przyjmijmy ich serdecznie i gościnnie. W przyszłości będą naszymi ambasadorami – mówi prezydent Tadeusz Krzakowski.     

O organizację tego turnieju ubiegało się wiele miast. Wybór Legnicy jest dla nas powodem do satysfakcji ale też wyzwaniem. Przypomnijmy, że nasze miasto zostało już docenione za organizację spotkań  Mistrzostw Europy Amatorów Regions Cup. Teraz , jeżeli uzyska wysokie oceny za organizację U-17, może być brane pod uwagę jako gospodarz meczów podczas mistrzostw świata  do lat 20 w przyszłym roku.

- Przyjdźmy więc na stadion i razem dopingujmy naszą reprezentację – zachęca prezydent Tadeusz Krzakowski.- Obejrzymy ciekawe mecze. Ci młodzi piłkarze może będą w przyszłości podporą pierwszej drużyny narodowe . Nasze zaangażowanie i obecność podczas meczów będą brane pod uwagę przy przyznawaniu właśnie organizacji meczów podczas mistrzostw do lat 20. Bądźmy więc razem na stadionie. Niech połączy nas piłka.    

 

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 20.03.2018 | Wyświetleń: 225
Powrót na listę aktualności

Zobacz także