Strategia dla Dolnego Śląska

Strategia dla Dolnego Śląska
20.02.2018

Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Cezary Przybylski, zaprasza mieszkańców subregionu legnicko-głogowskiego do udziału w konsultacjach społecznych projektu Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego 2030. Spotkanie odbędzie się 9 marca o godzinie 11.00 w Legnickim Parku Technologicznym LETIA S.A., ul. Rycerska 24 w Legnicy.

Zaproszeni są także przedstawiciele samorządów, partnerzy społeczni i gospodarczy, przedstawiciele świata nauki i kultury. Konsultacje rozpoczęły się 19 lutego i potrwają do 26 marca.

Strategia ta jest kluczowym dokumentem określającym kierunki rozwoju społeczno-gospodarczego i przestrzennego naszego regionu w nadchodzącej perspektywie finansowej Unii Europejskiej. Dlatego Zarząd Województwa pragnie zapoznać się z jak najszerszą opinią lokalnych społeczności na temat zagadnień zaproponowanych w projekcie strategii.

Projekt Strategii wraz z formularzem zgłaszania uwag, zamieszczony został na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego www.umwd.dolnyslask.pl w zakładce Rozwój Regionalny.

 

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 20.02.2018 | Wyświetleń: 184
Powrót na listę aktualności

Zobacz także