spektakl dla dzieci POLOWANIE NA SNARKA

Teatr Modrzejewskiej, Scena Gadzickiego
12.12 11:00 - 13.12 00:00
Organizator: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy
Rynek 39 Legnica 59-220
tel. 76 723 35 04

Czy wiecie, jak kończy się wchodzenie do klatki lwa? A podróż w nieznane na statku bez zapasów jedzenia? A co trzeba zrobić, kiedy księżniczka za nic nie chce zasnąć?

„Polowanie na Snarka” to siedem radosnych opowieści o sile wyobraźni ukrytej w poezji, muzyce i obrazie. Teatr, który wraz z młodymi widzami zagląda na drugą stronę świata, gdzie nonsens nie zawsze musi być bezsensem. To bardzo muzyczny spektakl, który wciągnie dzieci i dorosłych. Propozycja dla tych, którzy chcą zapewnić dziecku – i sobie samym – rozrywkę na wysokim poziomie, daleką od telewizyjnej papki.

 

Zamiast z głębokich foteli biernie przyglądać się rozwojowi akcji, publiczność dostaje szansę uczestniczenia w scenicznych wydarzeniach. […] Proszę nie oczekiwać gotowej historii podanej na tacy, wyłożonej tak, jak się opowiada baśń o Kocie w Butach czy Królewnie Śnieżce. Tu będzie mrowie zagadek i znaków zapytania, mnóstwo wyzwań dla wyobraźni, ale nawet jeśli niektóre dzieci nie wszystko zrozumieją, to bez wątpienia uwiedzie ich klimat, przyjemność unoszenia się w oparach absurdu. Wśród pięknych dekoracji, bajecznych kostiumów i wpadającej w ucho muzyki Łukasza Matuszyka.

Piotr Kanikowski, 24legnica.pl

 

Scena Gadzickiego

bilety – 17, 22 zł

org. Teatr im. H. Modrzejewskiej

 

Powrót na listę wydarzeń