IX Spotkanie Kobiet w Legnicy

Letia Business Center, ul. Rycerska 24
powiększ zdjęcie:
31.01 17:30
Organizator: Urząd Miasta Legnica
Plac Słowiański 8 Legnica 59-220

Zapraszamy wszystkich na 9. Spotkanie Kobiet w Legnicy. Tym razem naszym gościem specjalnym będzie znany aktor i utalentowany wokalista Kacper Kuszewski. Temat spotkania to: “50 twarzy Kacpra Kuszewskiego, czyli o mężczyźnie uwielbiającym wyzwania”.

Z Kacprem porozmawiamy m.in. o tym, jaką rolę w jego życiu odgrywają kobiety. Zapytamy też o jego życie zawodowe, aktorstwo i karierę wokalną. Opowie nam o roli Marka Mostowiaka w "M jak Miłość" i występie w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Porozmawiamy również o prawach kobiet i ich sytuacji w Polsce oraz poznamy sposób na szczęśliwe życie wg Kacpra Kuszewskiego.

To już dziewiąte spotkanie z gościem specjalnym, na które legniczanki zaprasza Urząd Miasta Legnicy. Poprzednie zgromadziły setki legniczanek. Spotkanie odbędzie się w LETIA Business Center - biznes, nauka, kultura. ul. Rycerska 24 o godz. 17.30. Wstęp wolny. Tradycyjnie każda z pań wyjdzie ze spotkania z upominkiem.

Sponsorami upominków są: Piwnica Smaków, Tupperware Wrocław, Lokalna Półka, IS Grupa Catering, Zmiany - Poradnictwo i Coaching Dietetyczny, Creative Team Wedding & Events Planning , Specjalistyczny Gabinet Podologiczny - Zadbaj o Stopy- Aleksandra Butyńska, Biuro Regionalne Oriflame Poland Legnica 1, Studio Stylizacji Rzęs Brwi i Paznokci.

 

Wstęp wolny.

 

Powrót na listę wydarzeń