Kalendarz wydarzeń

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
kino Piast (ul. Biskupia 3)

Klub Miłośników Filmu - Październik 2018

01.10
ul. Artyleryjska 40 f

"JESIENNA AKADEMIA FITNESS"

01.10
ul. Artyleryjska 40 f

"ACTIVE JUNIOR - JESIENNA AKADEMIA RUCHU-"

01.10
Filia nr 8 LBP, ul. S. Staszica 1

Poniedziałkowe spotkania „Przy książce i herbatce”.

01.10
Filia Dziecięco-Młodzieżowa nr 2 LBP, ul. Pomorska 56

„Współczesna żywność – jak czytać etykiety” – spotkanie z Katarzyną Łochowską

01.10
Akademia Rycerska (wejście od dziedzińca)

Flamenco – zajęcia dla młodzieży i dorosłych

02.10
Galeria Sztuki, Plac Katedralny 1

„Sztuka czytania”

02.10
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)

Przyjazna Kawiarenka +50 " Spotkaj się z nami !"

02.10
Filia nr 1 LBP, ul. P. Gojawiczyńskiej 4

„Klub czytających rodziców”.

02.10
Scena Gadzickiego

ZABIJANIE GOMUŁKI

04.10
Galeria Ring, Rynek 12 – 14

Jacek Samotus „Girls & Flowers”

04.10
Centrum Spotkań im Jana Pawła II w Legnicy Pl. Kard. S. Wyszyńskiego 1

"Bądź Razem z Nami!"

04.10
Provincia Cafe Bistro Bar, ul. Złotoryjska 25

Spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki Fantasy

04.10
Scena Gadzickiego

ZABIJANIE GOMUŁKI

05.10
Galeria Sztuki, Plac Katedralny 1

“reGENERACJA. Pokoleniowa integracja przez sztukę”

05.10
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)

Klub "+50 "

05.10
stadion im. Orła Białego

MKS Miedź Legnica S.A – Piasta Gliwice

05.10
ul. Artyleryjska 40 f

KLUBOWE LABOLATORIUM DZIAŁAŃ TWÓRCZYCH

05.10
Sala Maneżowa, Akademia Rycerska

I Gala Wolontariatu #TEAMLegnica

05.10
Filia nr 11 LBP, ul. Drohobycka 1

„Twórcze piątki” – zajęcia plastyczne dla dzieci.

05.10
Hol Akademii Rycerskiej (I piętro, wejście przez dziedziniec)

Warsztaty tańca w rytmach latino

06.10
Akademia Rycerska (wejście od dziedzińca)

Flamenco – zajęcia dla młodzieży i dorosłych

06.10
Scena Gadzickiego

ZABIJANIE GOMUŁKI

06.10
hala widowiskowo-sportowa OSiR, ul. Lotnicza 52

Piłka ręczna mężczyzn I LIGA, MSPR Siódemka Miedź Legnica – MKS WIELUŃ

06.10
Park Miejski , start i meta- bieżnia lekkoatletyczna

LEGNICA PÓŁMARATON XXXI Bieg Lwa Legnickiego

07.10
Park Miejski , start/ meta- bieżnia lekkoatletyczna

BIEG RODZINNY NA JEDNĄ MILĘ – w ramach LEGNICA PÓŁMARATON

07.10
kino Piast (ul. Biskupia 3)

Klub Miłośników Filmu - Październik 2018

08.10
ul. Artyleryjska 40 f

KLUBOWE LABOLATORIUM DZIAŁAŃ TWÓRCZYCH

08.10
Scena Gadzickiego

ZABIJANIE GOMUŁKI

09.10
Galeria Sztuki, Plac Katedralny 1

„Sztuka czytania”

09.10
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)

Przyjazna Kawiarenka +50 " Spotkaj się z nami !"

09.10
Galeria Sztuki w Legnicy

ŁEMKOWSKIE JERUZALEM “PiekłoNiebo”

11.10
Galeria Ring, Rynek 12 – 14

Jacek Samotus „Girls & Flowers”

11.10
Centrum Spotkań im Jana Pawła II w Legnicy Pl. Kard. S. Wyszyńskiego 1

"Bądź Razem z Nami!"

11.10
ul. Artyleryjska 40 f

KLUBOWE LABOLATORIUM DZIAŁAŃ TWÓRCZYCH

11.10
Scena Gadzickiego

DZIELNI CHŁOPCY

12.10
Galeria Sztuki (Pl.Katedralny 1)

"Sztuka i ideologia"

12.10
Galeria Sztuki, Plac Katedralny 1

“reGENERACJA. Pokoleniowa integracja przez sztukę”

12.10
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)

Klub "+50 "

12.10
ul. Artyleryjska 40 f

KLUBOWE LABOLATORIUM DZIAŁAŃ TWÓRCZYCH

12.10
Filia nr 11 LBP, ul. Drohobycka 1

„Twórcze piątki” – zajęcia plastyczne dla dzieci.

12.10
Scena Gadzickiego

DZIELNI CHŁOPCY

13.10
Galeria Sztuki w Legnicy

“Oblicza czerwieni”

13.10
Klasztor Zakonu Braci Mniejszych w Legnicy, ul. Macieja Rataja 23

Konferencja pt. „Od Henryka Pobożnego do rotmistrza Pileckiego”;

13.10
Scena Gadzickiego

DZIELNI CHŁOPCY

14.10
kino Piast (ul. Biskupia 3)

Klub Miłośników Filmu - Październik 2018

15.10
Scena Gadzickiego

DZIELNI CHŁOPCY

16.10
Galeria Sztuki, Plac Katedralny 1

„Sztuka czytania”

16.10
bieżnia lekkoatletyczna, Park Miejski

8. LEGNICKI BIEG PAPIESKI

16.10
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)

Przyjazna Kawiarenka +50 " Spotkaj się z nami !"

16.10
Szkoła Podstawowa nr.19 Al.Rzeczypospolitej 129

Eliminacje Rejonowe Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Dzieci i Młodzieży

17.10
Scena Gadzickiego

WIERNA WATAHA

18.10
Sala Maneżowa LCK w Legnicy ul. Chojnowska 2 ( wejście od dziedzińca)

"Przestrzeń dla aktywności Rad Seniorów"

18.10
Centrum Spotkań im Jana Pawła II w Legnicy Pl. Kard. S. Wyszyńskiego 1

"Bądź Razem z Nami!"

18.10
Klub "Spiżarnia" (ul. Piastowska 1)

Koncert THE ANALOGS / ZBEER / PLEASURE TRAP

19.10
Sala Maneżowa Akademii Rycerskiej, wejście od ul. O.Zbigniewa i Michała

Spektakl Andropauza

19.10
Scena Gadzickiego

WIERNA WATAHA

19.10
Galeria Sztuki (Pl.Katedralny 1)

"Sztuka i ideologia"

19.10
Galeria Sztuki, Plac Katedralny 1

“reGENERACJA. Pokoleniowa integracja przez sztukę”

19.10
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)

Klub "+50 "

19.10
Młodzieżowe Centrum Kultury ul. Mickiewicza 3

Miejski Konkurs Ortograficzny – Potyczki z ortografią „Mądra Głowa 2018

19.10
Filia nr 11 LBP, ul. Drohobycka 1

„Twórcze piątki” – zajęcia plastyczne dla dzieci.

19.10
pływalnia „Delfinek”, ul. Polarna 1,

XV Mistrzostwa Zagłębia Miedziowego w Pływaniu

20.10
Sala Maneżowa, Sala Królewska w Akademii Rycerskiej

„Kyczeriada nad Kaczawą” - obchody jubileuszu 25-lecia Zespolu "Kyczera"

22.10
kino Piast (ul. Biskupia 3)

Klub Miłośników Filmu - Październik 2018

22.10
Filia nr 3 LBP, ul. Głogowska 75

„Wieczór w bibliotece z bajkami Braci Grimm”

22.10
Galeria Sztuki, Plac Katedralny 1

„Sztuka czytania”

23.10
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)

Przyjazna Kawiarenka +50 " Spotkaj się z nami !"

23.10
Provincia Cafe Bistro Bar, ul. Złotoryjska 25

„Książka na prowincji” – spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

23.10
Centrum Spotkań im Jana Pawła II w Legnicy Pl. Kard. S. Wyszyńskiego 1

"Bądź Razem z Nami!"

25.10
Provincia Cafe Bistro Bar, ul. Złotoryjska 25

Spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki Fantasy

25.10
Sala Maneżowa Akademii Rycerskiej, wejście od ul. O.Zbigniewa i Michała

Koncert Alosza Awdiejew z zespołem – recital „Najlepsze z najlepszych”

26.10
Galeria Sztuki (Plac Katedralny 1)

28. Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych PROMOCJE 2018

26.10
Galeria Sztuki (Pl.Katedralny 1)

"Sztuka i ideologia"

26.10
Galeria Sztuki, Plac Katedralny 1

“reGENERACJA. Pokoleniowa integracja przez sztukę”

26.10
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)

Klub "+50 "

26.10
ul. Artyleryjska 40 f

"ŚWIĘTO JESIENI" w Klubie " Agatka"

26.10
Filia nr 11 LBP, ul. Drohobycka 1

„Twórcze piątki” – zajęcia plastyczne dla dzieci.

26.10
Galeria Sztuki w Legnicy

“Oblicza czerwieni”

27.10
stadion im. Orła Białego

MKS Miedź Legnica S.A – Śląsk Wrocław

27.10
Kąpielisko "Kormoran" ul. Kąpielowa 1

"Rozpoczęcie sezonu Legnickich Morsów"

28.10
kino Piast (ul. Biskupia 3)

Klub Miłośników Filmu - Październik 2018

29.10
Galeria Sztuki, Plac Katedralny 1

„Sztuka czytania”

30.10
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)

Przyjazna Kawiarenka +50 " Spotkaj się z nami !"

30.10