Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Drohobyckie medale dla legniczan

05.05.2009
        W dniach 29 kwietnia – 2 maja 2009 r. w Drohobyczu na Ukrainie przebywała reprezentacja TKKF OLIMP Legnica (sekcja kick-boxingu), uczestnicząc w Międzynarodowym Turnieju „Wiosna Tajfuna”, traktowanym jako Międzynarodowe Mistrzostwa Ukrainy Zachodniej w Kick-boxingu.
          Legniccy zawodnicy stoczyli 12 walk, wygrywając 9 z nich. Zdobyli 6 medali: 3 złote i 3 srebrne. Międzynarodowym Mistrzem Ukrainy Zachodniej w Kick-boxingu w kategorii 65 kg, ful contact i loy kik został Eliasz Jankowski. Łukasz Milewski zdobył tytuł Międzynarodowego Mistrza Ukrainy Zachodniej w kategorii do 75 kg, layt contact.  Zawodnicy TKKF Olimp Legnica to wychowankowie trenera Zbigniewa Prycha.
          Imprezę przygotowano w ramach wymiany miast partnerskich - Legnicy i Drohobycza.

Opublikował: dborowiec_l | Dodano: 05.05.2009 | Wyświetleń: 428