Wernisaż wystawy „EVERY BODY” w ramach SREBRA
Już dzisiaj, 15 maja, o godz.18.00 poznamy laureatów konkursu fotograficznego towarzyszącego Legnickiemu Festiwalowi SREBRO. Oficjalny wernisaż wystawy zatytułowanej „EVERY BODY” połączony z wręczeniem nagród odbędzie się w Domu Kultury „Atrium” przy ul. Pomorskiej.
Wystawa fotografii od lat stanowi nieodłączny element Legnickiego Festiwalu SREBRO – jednego z najważniejszych w Europie cyklicznych wydarzeń poświęconych biżuterii artystycznej. Podczas tegorocznego spotkania mieszkańcy i goście będą mogli podziwiać niezwykłe prace artystów, które bezpośrednio nawiązują do tematu przewodniego 34. Międzynarodowego Konkursu Sztuki Złotniczej – EVERY BODY.
Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się na piątkowym wernisażu, mamy dobrą wiadomość. Ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00.