Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Narodowy Dzień Sportu. Świetnie bawiliśmy się w parku Miejskim

Narodowy Dzień Sportu. Świetnie bawiliśmy się w parku Miejskim
23.09.2020
Narodowy Dzień Sportu. Świetnie bawiliśmy się w parku Miejskim

W ramach ósmej edycji Narodowego Dnia Sportu, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy zorganizował w sobotę (19 września) otwarte, bezpłatne treningi na boiskach lekkoatletycznych w parku Miejskim.

W tym dniu, od godz. 10.00 dzieci, młodzież i dorośli wzięli udział w treningach: kalistenicznym, biegowym i lekkoatletycznym pod okiem nauczycieli i instruktorów. Trening funkcjonalny poprowadził Krzysztof Kwiatkowski z Functional Studio w Legnicy. Rodziny zmagały się w wieloboju rodzinnym.

Odbył się również pokaz, animacje i spacer Nordic Walking po parku Miejskim.

Organizatorzy dziękują za udział w imprezie.

 

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 23.09.2020 | Wyświetleń: 129
Powrót na listę aktualności

Zobacz także

W dniach od 1 września do 30 listopada 2020 r. na terenie całej Polski odbywa się najważniejsze dla polskiego rolnictwa obowiązkowe badanie statystyczne – Powszechny Spis Rolny 2020. Spis prowadzony jest  przede wszystkim metodą samospisu internetowego, za pomocą specjalnej aplikacji dostępnej pod adresem spisrolny.gov.plW sytuacji braku możliwości samodzielnego spisania się przez Internet, można spisać się,  dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99 lub skorzystać z pomocy rachmistrza spisowego który zadzwoni, aby pozyskać informacje od tych z Państwa którzy są rolnikami i zamieszkują na terenie Legnicy.