Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

27 medali dla zawodników KKS Tora

14.03.2013

Podczas niedawnego XIX Turnieju Karate WKF „Rada Regentów” w Zawadzkiem (woj. opolskie) legniccy zawodnicy KKS TORA zdobyli 27 medali, w tym 4 złote, 5 srebrnych i 9 brązowych. W ogólnej klasyfikacji zajęli 4 miejsce.

W rywalizacji uczestniczyło 320 zawodników z 23 klubów. Rozegrano 24 konkurencje kata i 33 konkurencje kumite w kategoriach dzieci, młodzików, kadetów i juniorów.

Złote medale wywalczyli: Jakub Maliński- kumite orlików -35 kg, Marcelina Plaszczyk – kumite orliczek – 34 kg, Roksana Naspijska - kumite juniorek +59 kg, Natalia Kowal – kumite kadetek – 54 kg. Srebrne: Martyna Gibasiewicz – kata orliczek (10-11l); Karolina Malińska – kumie juniorek + 59 kg; Bartek Nowicki – Kumite juniorów - 70 kg ; Marcin Gibasiewicz -Kumite juniorów – 76 kg. Medale brązowe: Anastazja Dziągwa – Kumite młodziczek -47 kg; Bartosz Król- Kumite orlików -30 kg ; Martyna Gibasiewicz –kumite orliczek – 30 kg; Paweł Jabłoński – Kumite młodzików – 55kg; Kamil Maciuszek – Kumite kadetów -70 kg; Krystian Jordan – Kumite kadetów – 57 kg ; Mateusz Szczygieł –kumite juniorów -61 kg ; Kata drużynowe 10-13 lat - Ola Macuga – kata Orliczek.

Opublikował: mbanaszkiewicz_l | Dodano: 14.03.2013 | Wyświetleń: 423