Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Awaria magistrali usunięta. Mogą pojawić się przebarwienia wody

Awaria magistrali usunięta. Mogą pojawić się przebarwienia wody
19.11.2020

Jak informuje Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zakończyły się prace montażowe związane z usunięciem awarii magistrali wodociągowej w rejonie skrzyżowania ulic Skarbka i Orzeszkowej.

Obecnie  trwają czynności mające na celu przywrócenie pierwotnego układu zasilania miasta i gmin ościennych. Przebieg prac nie spowoduje przerw w dostawach wody, natomiast w okresie od 19. do 27. listopada  mogą wystąpić przebarwienia wody związkami żelaza. W celu poprawy jakości wody wykonywane będą płukania sieci wodociągowej. Natomiast w miejscach, gdzie zajdzie taka potrzeba, podstawiony zostanie beczkowóz z czystą wodą.

Wszelkie zgłoszenia należy kierować pod nr pogotowia wodociągowego – 994.

 

 

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 19.11.2020 | Wyświetleń: 279
Powrót na listę aktualności

Zobacz także

W dniach od 1 września do 30 listopada 2020 r. na terenie całej Polski odbywa się najważniejsze dla polskiego rolnictwa obowiązkowe badanie statystyczne – Powszechny Spis Rolny 2020. Spis prowadzony jest  przede wszystkim metodą samospisu internetowego, za pomocą specjalnej aplikacji dostępnej pod adresem spisrolny.gov.plW sytuacji braku możliwości samodzielnego spisania się przez Internet, można spisać się,  dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99 lub skorzystać z pomocy rachmistrza spisowego który zadzwoni, aby pozyskać informacje od tych z Państwa którzy są rolnikami i zamieszkują na terenie Legnicy.