Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Dodatek węglowy. Kiedy i gdzie będzie można złożyć wniosek?

Dodatek węglowy. Kiedy i gdzie będzie można złożyć wniosek?
12.08.2022

Dziś (12 sierpnia)  wchodzą w życie przepisy ustawy o dodatku węglowym. Zakłada ona, że wzór wniosku o przyznanie dodatku węglowego określony zostanie w drodze rozporządzenia ministra właściwego do spraw energii. Na dzień dzisiejszy rozporządzenie nie zostało opublikowane.

Informujemy, że w Legnicy realizacją ustawy o dodatku węglowym zajmować się będzie   Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Legnicy. Szczegółowe informacje w sprawie dodatku węglowego w tym wzór wniosku do pobrania dostępne będą na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Legnicy (www.mopslegnica.pl) w zakładce aktualności (po ukazaniu się rozporządzenia oraz jego opublikowaniu)

Druki wniosków będzie można pobrać osobiście ( w MOPS w Legnicy ul. Chojnowska 112  II pięto oraz w Urzędzie - Miasta Plac Słowiański 8 – w Biurze  Obsługi Klienta)

Wnioski będzie można składać:

- osobiście – w  Dziale  Pracy Socjalnej Miejskiego  Ośrodka Pomocy Społecznej w Legnicy przy ul. Chojnowskiej 112    ( II piętro) w godzinach od 8 do 15

- za pośrednictwem poczty,

- drogą elektroniczną za pośrednictwem platformy  ePUAP ( wniosek musi zostać podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub uwierzytelniony z wykorzystaniem profilu  zaufanego) 

 

 

 

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 12.08.2022 | Wyświetleń: 2524
Powrót na listę aktualności

Zobacz także