Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Dolnośląski Festiwal Nordic Walking – zapraszamy do parku Miejskiego w Legnicy

Dolnośląski Festiwal Nordic Walking – zapraszamy do parku Miejskiego w Legnicy
13.08.2024
Dolnośląski Festiwal Nordic Walking – zapraszamy do parku Miejskiego w Legnicy

W najbliższą sobotę, 17 sierpnia, park Miejski w Legnicy stanie się centrum aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia dzięki drugiej edycji Dolnośląskiego Festiwalu Nordic Walking. Impreza, która odbywa się pod patronatem honorowym Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Pana Pawła Gancarza, to doskonała okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu i aktywnego wypoczynku.

Kiedy?
17 sierpnia 2024 roku, godz. 11:00 - 15:00

Gdzie?
Park Miejski w Legnicy

Co w programie?

  • Bezpłatne szkolenie z techniki nordic walking przed startem.
  • Możliwość wyboru dystansu: 2,5 km, 5 km lub 10 km.
  • Losowanie atrakcyjnych nagród, w tym sprzętu sportowego, elektroniki, powerbanków oraz pobytów weekendowych nad morzem w hotelach Interferii i w Szklarskiej Porębie.
  • Bezpłatny posiłek regeneracyjny.

Wstęp na festiwal jest bezpłatny, a udział w wydarzeniu mogą wziąć wszyscy mieszkańcy Legnicy oraz ich goście. Wystarczy zgłosić się do biura zawodów, które będzie dostępne przy scenie w Parku Miejskim, zapisać się na wybrany dystans i cieszyć się marszem w towarzystwie rodziny i znajomych.

Zabierzcie ze sobą bliskich i dołączcie do nas w sobotę na Park Miejskim w Legnicy. Gwarantujemy świetną zabawę i mnóstwo pozytywnych emocji!

Szczegóły i zapisy:
Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie organizatora Stowarzyszenia "Aktywni Zagłębia Miedziowego" oraz w biurze zawodów w parku Miejskim.

Opublikował: Anna Lango | Dodano: 13.08.2024 | Wyświetleń: 381
Powrót na listę aktualności

Zobacz także