Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Drużyna Miedzi Legnica zaprezentowała się kibicom

Drużyna Miedzi Legnica zaprezentowała się kibicom
12.07.2024
Drużyna Miedzi Legnica zaprezentowała się kibicom

Dziś na Stadionie Miejskim im. Orła Białego odbyła się oficjalna prezentacja drużyny Miedzi Legnica. Była to nie lada gratka dla kibiców przed rozpoczęciem ligowej rywalizacji.

Zarówno zawodnicy, jak i kibice liczą, że nadchodzący sezon przyniesie im sporo pozytywnych emocji. Kibice nad Kaczawą oglądać będą m.in. dwóch czternastokrotnych mistrzów Polski, medalistów czy zdobywców krajowego pucharu.

Przed dzisiejszym meczem z Zagłębiem Sosnowiec kibicom zaprezentował się nie tylko pierwszy zespół Miedzi Legnica, ale również drużyny Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica

- Cieszę się na nadchodzący sezon. Mam nadzieję, że przyniesie on nam wiele emocjonujących chwil. Liczę na gorące wsparcie kibiców, którzy są zawsze wierni drużynie Miedzi Legnica, a zawodnikom życzę zdobycia awansu. Miasto Legnica będzie Was wspierać – powiedział prezydent Legnicy Maciej Kupaj.

Gmina Legnica dba o rozwój sportu, współpracuje także z Miedzią Legnica wspierając ją na różnych polach, m.in. poprzez takie formy jak stypendia Prezydenta Legnicy, czy też dotacje na szkolenia dzieci i młodzieży, udostępnianie obiektów sportowych oraz dotacje na modernizację bazy sportowej. Dziś po remoncie zostały oddane do użytku boiska treningowe w parku Miejskim, które stanowią główną bazę treningową Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica.

Opublikował: Barbara Szarek | Dodano: 12.07.2024 | Wyświetleń: 397
Powrót na listę aktualności

Zobacz także