Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Dwie godziny dla rodziny. Już dziś zapisz się na warsztaty!

Dwie godziny dla rodziny. Już dziś zapisz się na warsztaty!
13.11.2019
Dwie godziny dla rodziny. Już dziś zapisz się na warsztaty!

W najbliższą sobotę (16 listopada) ruszamy z cyklem sportowych spotkań dla mieszkańców Legnicy. Będziemy aktywnie spędzać czas i świetnie się bawić. Nie czekaj, zapisz się na nie już dziś!

Przed nami osiem fantastycznych spotkań sportowych, każde w innym miejscu i z inną dyscypliną sportową. Zapisać się mogą na nie rodzice z dziećmi, dziadkowie z wnukami, rodzeństwa, grupy przyjaciół, kluby, organizacje sportowe czy stowarzyszenia etc.

Pierwsze zajęcia odbędą się 16 listopada (najbliższa sobota) w godz. 10.00 – 12.00 w hali OSiR przy ul. Lotniczej pn. „Rodzinna piłka ręczna w akcji”, a poprowadzi je stowarzyszenie rozwoju piłki ręcznej „Sport Future”. Zapraszamy na nie zarówno osoby, które już grały w tę dyscyplinę, jak i tych, którzy chcą się nauczyć i miło przy tym spędzić czas. Czekają na Was pakiety startowe, animacje dla dzieci i inne atrakcje. Zapisy prowadzone są pod adresem zdrowalegnica@legnica.eu do wyczerpania miejsc, a liczba miejsc ograniczona. Udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny.

Możesz wziąć udział we wszystkich zajęciach lub wybranych przez siebie. Za każdą aktywność otrzymasz odznakę. Możesz zatem osiągnąć status mistrza, zaliczając każdą z ośmiu propozycji. Najbardziej aktywne rodziny zostaną dodatkowo wyróżnione na konferencji podsumowującej projekt.

A oto terminy i miejsca kolejnych spotkań:

23 listopada w godz. 10-12
Hala OSiR przy ul. Lotniczej
„Karate – samoobrona dla małego i dużego”

24 listopada w godz. 13-15
Hala OSiR przy ul. Sejmowej
„Rodzinny Mini Basket na wesoło”

30 listopada w godz. 13-15
Hala OsiR przy ul. Sejmowej
„Rodzinny dance – tańczyć każdy może”

1 grudnia w godz. 10-12
park Miejski
„Rodzinne kije i marsz Nordic Walking”

7 grudnia w godz. 10-12
Sky Fitness Galeria Gwarna
„Rodzinny Sky Fit”

8 grudnia w godz. 10-12
„Rakieta z mamą i tatą”
Hala OSiR przy ul. Sejmowej

14 grudnia w godz. 11-13
Basen Delfinek
„Basenowy zawrót głowy”

Spotkania „Dwie godziny dla rodziny” organizowane są w ramach kampanii społeczno – edukacyjnej pn. „Zdrowie to u nas rodzinne”, która prowadzona jest przez Urząd Miasta Legnicy oraz KGHM Polska Miedzi SA .

Opublikował: Barbara Sielicka | Dodano: 13.11.2019 | Wyświetleń: 529
Powrót na listę aktualności

Zobacz także