Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Dzieciakom udały się ferie z legnickim OSiR-em

Dzieciakom udały się ferie z legnickim OSiR-em
07.02.2019
Dzieciakom udały się ferie z legnickim OSiR-em

Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował atrakcyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Każdego dnia korzystały z nich setki uczniów.

Przygotowano urozmaicony program zajęć sportowych i rekreacyjnych, by najmłodsi legniczanie w sposób aktywny spędzili czas wolny od nauki. Wszystkie zajęcia odbywały się pod okiem instruktorów i opiekunów. Uczestnicy brali udział m.in. w turniejach piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, badmintona i tenisa stołowego w halach sportowych przy ul. Sejmowej, Lotniczej i Głogowskiej. Dużym powodzeniem wśród młodzieży cieszą się zajęcia na siłowni przy ul. Głogowskiej, nazywane treningiem funkcjonalnym.

Uczniowie bardzo chętnie i licznie uczestniczyli też w warsztatach pt. Twoja kanapka, prowadzonych w trybunie A Stadionu Miejskiego, podczas których komponowali własne smakowite kanapki.

Wielkim powodzeniem cieszyły się zajęcia prowadzone na lodowisku przy ul. Sejmowej. Odbywały się tu różnego rodzaju gry i zabawy, nauka jazdy na łyżwach, animacje przy muzyce i konkursy.

Finałem ferii z OSiR-em  była niedzielna (10 lutego, godz. 15.00) dziecięca wystawa zwierząt domowych „Pochwal się swoim zwierzątkiem” w hali widowiskowo–sportowej przy ul. Lotniczej. Zapisy przyjmowane są do godz. 14.30.

Galeria zdjęć

Opublikował: Barbara Sielicka | Dodano: 07.02.2019 | Wyświetleń: 134
Powrót na listę aktualności

Zobacz także