Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Energetyczny wieczór z Rafałem Maserakiem

Energetyczny wieczór z Rafałem Maserakiem
14.09.2018
Energetyczny wieczór z Rafałem Maserakiem

To było niewątpliwie najbardziej energetyczne spotkanie kobiet. Rafał Maserak, znany tancerz, choreograf i instruktor porwał legniczanki do tańca.

W czwartek (13 września) w Letia Business Center odbyło się już jedenaste Spotkanie Kobiet, które od dwóch lat organizuje Urząd Miasta. Tym razem gościem specjalnym był Rafał Maserak - reprezentant najwyższej, międzynarodowej klasy tanecznej S. Taniec to jego pasja i sposób na życie. Przybyłe na spotkanie panie starał się zarazić tańcem i miłością do poznawania tajników z nim związanych. Jest trzykrotnym wicemistrzem Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Także zwycięzcą i finalistą wielu turniejów zagranicznych, m.in.: „Gold Master” we Włoszech, „Paris Open” we Francji, „Austrian Open” w Austrii, „Russian Open” w Rosji.

Na spotkanie przyszło około 300 pań i panów. Wśród nich były nie tylko legniczanki, ale także osoby z okolicznych miejscowości, a nawet z Wrocławia. - Usłyszałam w radiu o tym spotkaniu, a że interesuję się tańcem, to koniecznie musiałam przyjechać na spotkanie z Rafałem Maserakiem. Gratuluję świetnego pomysłu na takie spotkania dla kobiet, bo nie widziałam, aby jeszcze jakieś inne miasto robiło je z tak dobrymi pomysłami, wielką frekwencją i niesamowitą atmosferą – mówiła Pamela z Wrocławia.

Panie poznały nie tylko kulisy życia i pracy naszego gościa, nie szczędził on również anegdot. Uczył również publiczność, jak uzyskać równowagę w życiu między rodziną, pracą a pasją. Był także czas na taniec. Niemal wszyscy na sali ruszyli w tany, które specjalnie dla legniczanek poprowadził Rafał Maserak. Na koniec była wspólna medytacja, również prowadzona przez naszego gościa.

- Ciągle rosnąca popularność tych spotkań utwierdza mnie w przekonaniu, że mieliśmy naprawdę dobry pomysł - mówił prezydent Tadeusz Krzakowski - Staramy się za każdym razem zaprosić wyjątkowego gościa i to się udaje. Coraz częściej na spotkania kobiet przychodzą panowie. I to jest fajne.

Prezydent zapowiedział też kolejnego gościa. Już 9 października na 12. Spotkaniu Kobiet będziemy mieli zaszczyt gościć panią prezydentową Jolantę Kwaśniewską.

 

 

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 14.09.2018 | Wyświetleń: 615
Powrót na listę aktualności

Zobacz także