Jarosław Kret i legniczanki

22.11.2017

Wtorkowy wieczór (21 listopada) upłynął legniczankom pod znakiem VIII Spotkania Kobiet. Tym razem ich gościem i gwiazdą wieczoru był Jarosław Kret, znany dziennikarz, prezenter pogody i podróżnik. Sala Letia Business Center pękała w szwach.

Pana Jarosława przedstawiła publiczności jego partnerka życiowa Beata Tadla, ceniona dziennikarka, legniczanka, zawsze dumna z nadanego jej tytułu Ambasadora Legnicy.

8. Spotkanie Kobiet. Jaroslaw Kret 1

Bohater spotkania opowiedział gościom historię swoich czasów studenckich i drogi do zbudowania kariery w mediach. Pracę prezentera pogody, mimo wady wymowy, dostał dzięki swoim niebieskim oczom. Bo jak powiedział mu ówczesny szef: - Kobiety będą nimi zachwycone!

Jednak w podjęciu ostatecznej decyzji o zostaniu „pogodynkiem” pomogła mu sugestia koleżanki. Gdyby nie ona, nie podjąłby się tego wyzwania. - Mężczyźni powinni czasami posłuchać się kobiet, bo mają one świetną intuicję – mówił z uśmiechem.

8. Spotkanie Kobiet. Jaroslaw Kret 5

8. Spotkanie Kobiet. Jaroslaw Kret 2

Podejmując się tej pracy, dzięki własnemu stylowi prezentacji, zdobył wielką popularność. Później mógł spełnić swoje wielkie marzenie o byciu podróżnikiem i pisarzem.

Na spotkaniu obecny był też prezydent miasta, Tadeusz Krzakowski. - Dziękuję Paniom za tak liczne przybycie. Jest mi niezmiernie miło, że jesteście tu z nami. To daje pewność, że cykliczne spotkania kobiet spełniają swoją integracyjną rolę, że mogą Panie tu oderwać się, choć na krótki czas, od swoich codziennych obowiązków.

8. Spotkanie Kobiet. Jaroslaw Kret 4

Partnerami i sponsorami wydarzenia byli: Oriflame Legnica, Mary Kay, Piwnica Smaków, Tupperware Polska, Belle Bra Bardotka, Grupa IS Catering, a także Legnicki Park Technologiczny Letia S.A. i Legnickie Centrum Kultury.

Następne spotkanie kobiet planowane jest na styczeń 2018 r. Gościem Pań będzie Tomasz Kot, wybitny aktor, legniczanin, również obdarowany tytułem Ambasadora Legnicy.

Opublikował: mbanaszkiewicz_l | Dodano: 22.11.2017 | Wyświetleń: 279
Powrót na listę aktualności

Zobacz także