Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Koc, trawa i zabawa, czyli śniadanie na luzie

Koc, trawa i zabawa, czyli śniadanie na luzie
20.08.2018
Koc, trawa i zabawa, czyli śniadanie na luzie

W słoneczną niedzielę (19 sierpnia) po raz drugi tego lata spotkaliśmy się na Polanie Angielskiej, w parku Miejskim na naszym tradycyjnym już śniadaniu.

Polubiliśmy te spotkania, o czym świadczy frekwencja. Śniadanie i zabawa na świeżym powietrzu ma tę zaletę, że spotykamy się w parku z przyjaciółmi, znajomymi i nieznajomymi, z którymi nawiązujemy nowe kontakty. I dzielimy się naszym zdrowym śniadaniem z sąsiadami. A jak ono smakuje, gdy spożywamy je w tak przyjemnej atmosferze, wiedzą tylko uczestnicy.

Na tych piknikach też świetnie się bawimy. W niedzielę mogliśmy się zrelaksować pod okiem trenera personalnego. Poznać  podstawy Nordic Walking. Dzieci uczestniczyły w warsztatach owocowo-warzywnych, zabawach z klockami. Wydmuchiwały bańki z mydła, bawiły się z animatorami od rozrywki.

A do tego pyszna lemoniada. Prosto z saturatora zafundowanego mieszkańcom przez Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

- Smak lemoniady z saturatora kojarzy mi się z moim beztroskim legnickim dzieciństwem i młodością. Te śniadania na luzie stają się już naszą miejską tradycją, co nas niezmiernie cieszy. Pokazują, że lubimy taką formę wypoczynku i relaksu – mówi pani Danuta, stała bywalczyni tych pikników.

 

 

 

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 20.08.2018 | Wyświetleń: 210
Powrót na listę aktualności

Zobacz także