Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

KORMORAN CUP za nami

13.08.2010
Wczoraj, 12 sierpnia odbył się kolejny już turniej plażowej piłki nożnej „Kormoran Cup”, organizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy w ramach wakacyjnych propozycji spędzenia czasu wolnego w mieście. Do rywalizacji przystąpiło 12 drużyn. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym, w trzech kategoriach wiekowych: do 12 lat, 13-14 lat, 15-17 lat.

W pierwszej kategorii pierwsze miejsce zajęła drużyna „Płonące piłki” w składzie: Adam Goławski, Klaudia Kowalik, Przemek Woźniak, Sebastian Żukowski, Dawid Żukowski. Najlepszym strzelcem tej grupy wiekowej okazał się Przemek Woźniak. W kolejnej kategorii (13-14 lat) zwyciężył team „FC Senatorska”, w którym grali: Mateusz Szeszko, Adam Poniżny, Gracjan Kusy, Adam Lech, Adrian Sura. Tytuł najlepszego strzelca zdobył Krystian Mika z „Realu Madryt”. Jego drużyna zajęła drugie miejsce. W kategorii od 15 do 17 lat wygrał „WKS Śląsk”: Piotr Nieplowicz, Paweł Nieplowicz, Marek Nieplowicz, Karol Nikodem, Piotr Kaźmierczak, a najlepszym strzelcem ogłoszono Karola Nikodema.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy, a najlepsi strzelcy wyróżnieni zostali nagrodami rzeczowymi. Wszyscy uczestnicy otrzymali jednorazowe, darmowe bilety wstępu na wybrane letnie obiekty OSiR.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom życzymy jeszcze wielu radosnych sportowych zmagań tego lata.
Opublikował: mbanaszkiewicz_l | Dodano: 13.08.2010 | Wyświetleń: 486