Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Koszykówka z faworkami

31.03.2014

21 drużyn z Wrocławia, Jawora, Chojnowa, Spalonej i Legnicy rywalizowało w turnieju trójek koszykarskich „Koszykówka z faworkami”. Zawody, przygotowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji, rozegrane zostały w niedzielę (30 marca) w hali przy ul. Lotniczej.

Rozgrywki prowadzono w 3 kategoriach wiekowych. W grupie szkół gimnazjalnych I miejsce zajęła drużyna „Lca Magic” (Robert Tylko, Kuba Zawadzki, Przemek Piorun). W kategorii ponadgimnazjalnej zwyciężył zespół „All Stars” (Tomek Szebert, Gabriel Kędziora, Maciej Zbruk). W kategorii open wygrali „Power King” (Patryk Książek, Adam Łukaszewicz, Karol Ciekański iTomek Czerkas).

Turniej uatrakcyjnił taneczny występ breakdance w wykonaniu zespołu Bessali. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary i dyplomy, a na każdego z zawodników czekały pyszne faworki.

Opublikował: mbanaszkiewicz_l | Dodano: 31.03.2014 | Wyświetleń: 501