Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

LBO 2020. Na Piekarach C powstał kompleks sportowo-rekreacyjny

LBO 2020. Na Piekarach C powstał kompleks sportowo-rekreacyjny
01.12.2020
LBO 2020. Na Piekarach C powstał kompleks sportowo-rekreacyjny

Zakończyły się  prace przy budowie kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Miejskim Przedszkoli nr 18 przy ul. Staffa na osiedlu Piekary C. Zadanie zostało z realizowane jest w ramach tegorocznej edycji Legnickiego Budżetu Obywatelskiego finansowanego przez miasto.  

Zakres inwestycji obejmował  m.in.: usunięcie istniejącego fragmentu chodnika, wykonanie podbudowy i nawierzchni syntetycznej dla mini boiska i ścieżki dla rowerków biegowych wraz z malowaniem i wykonaniem wyniesień nawierzchni. Wykonawca dostarczył także i zamontował rowerki biegowe (5 sztuk), huśtawki, ławki, kosze na śmieci, urządzenia do monitoringu wraz z wykonaniem okablowania i uruchomieniem systemu oraz zagospodarował zieleń.

Przypomnijmy, że trzy lata temu, także w ramach LBO, na terenie przedszkola zbudowany został piękny plac zabaw przystosowany także dla dzieci niepełnosprawnych. Dzieci mają do zabawy m.in. drabinki, ślizgawki, linaria, wieże strażackie, wjazd dla wózków dla niepełnosprawnych, sklepiki, bujaki i ławki.

 

 

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 01.12.2020 | Wyświetleń: 315
Powrót na listę aktualności

Zobacz także