Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

LBO 2020. Ogródek wielopokoleniowy przy ul. Bydgoskiej będzie większy

LBO 2020. Ogródek wielopokoleniowy przy ul. Bydgoskiej będzie większy
23.09.2020

Ogłoszony został przetarg na wyłonienie wykonawcy budowy ogródka wielopokoleniowego do zabawy i uprawiania sportu przy ul. Bydgoskiej (etap 2). Powstanie on w ramach Legnickiego Budżetu Obywatelskiego 2020. Termin składania ofert do 7 października.

Zakres tego zadania obejmuje m.in. rozbiórkę nawierzchni istniejącego boiska i budowę nowego, wielofunkcyjnego o nawierzchni syntetycznej, do gry w piłkę nożną, siatkową i koszykówkę, o powierzchni 534 m2. W otoczeniu boiska ustawione zostaną ławki i leżaki parkowe, stojaki rowerowe oraz zamontowany stół do tenisa.

Inwestycja ta będzie drugim etapem rozbudowy ogródka wielopokoleniowego, który został zbudowany dwa lata temu, także w ramach LBO. Powstał wówczas plac zabaw z karuzelą, bujakami, huśtawką oraz siłownia plenerowa m.in. z wioślarzem, orbitkiem, biegaczem. Teren wzbogaca mała architektura z ławkami i stołami do gry w szachy i chińczyka.

 

 

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 23.09.2020 | Wyświetleń: 203
Powrót na listę aktualności

Zobacz także

W dniach od 1 września do 30 listopada 2020 r. na terenie całej Polski odbywa się najważniejsze dla polskiego rolnictwa obowiązkowe badanie statystyczne – Powszechny Spis Rolny 2020. Spis prowadzony jest  przede wszystkim metodą samospisu internetowego, za pomocą specjalnej aplikacji dostępnej pod adresem spisrolny.gov.plW sytuacji braku możliwości samodzielnego spisania się przez Internet, można spisać się,  dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99 lub skorzystać z pomocy rachmistrza spisowego który zadzwoni, aby pozyskać informacje od tych z Państwa którzy są rolnikami i zamieszkują na terenie Legnicy.