Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

LBO 2020. Przy ul. Horyzontalnej powstanie eko-skwer. Miasto wybrało wykonawcę

LBO 2020. Przy ul. Horyzontalnej powstanie eko-skwer. Miasto wybrało wykonawcę
16.10.2020

Firma PRO-INFRA wygrała przetarg na wykonawcę eko-skweru przy ul. Horyzontalnej. Zadanie zostanie zrealizowane w ramach tegorocznej edycji Legnickiego Budżetu Obywatelskiego. Planowany termin zakończenia do końca listopada br.

Inwestycja zostanie zrealizowana na skwerze przy ul. Horyzontalnej. Powstaną tam trawnik parkowy, strefa postoju i ścieżki z nawierzchnią mineralną, tablice edukacyjne, nasadzona zieleń i mała architektura.

 Przy ul. Horyzontalnej wcześniej wyremontowane zostały chodniki, a w niedalekim sąsiedztwie, w Szkole Podstawowej nr 6, powstał nowoczesny kompleks z boiskami, siłownią plenerową i placem zabaw.

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 16.10.2020 | Wyświetleń: 445
Powrót na listę aktualności

Zobacz także

W dniach od 1 września do 30 listopada 2020 r. na terenie całej Polski odbywa się najważniejsze dla polskiego rolnictwa obowiązkowe badanie statystyczne – Powszechny Spis Rolny 2020. Spis prowadzony jest  przede wszystkim metodą samospisu internetowego, za pomocą specjalnej aplikacji dostępnej pod adresem spisrolny.gov.plW sytuacji braku możliwości samodzielnego spisania się przez Internet, można spisać się,  dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99 lub skorzystać z pomocy rachmistrza spisowego który zadzwoni, aby pozyskać informacje od tych z Państwa którzy są rolnikami i zamieszkują na terenie Legnicy.