Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Legnica gościła reprezentację U-20 Polska-Niemcy

12.09.2023

11 września Legnica stała się areną emocjonującego spotkania piłki nożnej, które przyciągnęło uwagę nie tylko miłośników sportu, ale także wszystkich tych, którzy cenią sobie atmosferę wielkich wydarzeń sportowych. Stadion Miejski im. Orła Białego w Legnicy gościł mecz towarzyski reprezentacji Polski i Niemiec do lat 20, w ramach Turnieju Ośmiu Narodów. Wspaniała frekwencja, przekraczająca 5,5 tysiąca widzów, i doskonała atmosfera sprawiły, że to wydarzenie było nie tylko sportowym widowiskiem, ale również świętem dla wszystkich obecnych.

Mecz zakończył się remisem 1:1, co dodatkowo podgrzało emocje na trybunach. Bramki zdobyli Tomasz Pieńko dla Polski w 36. minucie oraz Ben Bobzien dla Niemiec w 45. minucie, dając kibicom piłkarską ucztę pełną ekscytacji i niezapomnianych chwil.

Polski Związek Piłki Nożnej wyraził swoje zadowolenie z organizacji tego wydarzenia w Legnicy. Organizacja tego meczu to dowód na to, że Legnica to miejsce, gdzie sportowe pasje i profesjonalizm spotykają się na najwyższym poziomie. Wszystkich miłośników piłki nożnej i wydarzeń sportowych zapraszamy do śledzenia kolejnych sportowych emocji na stadionie im. Orła Białego.

zdjęcia: Ernest Kołodziej miedzlegnica.eu

Opublikował: Piotr Seifert | Dodano: 12.09.2023 | Wyświetleń: 659