Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Legnica prosta droga do celów. Weź udział w naszej grze miejskiej

Legnica prosta droga do celów. Weź udział w naszej grze miejskiej
12.09.2021
Legnica prosta droga do celów. Weź udział w naszej grze miejskiej

W sobotę 18 września w parku Miejskim o godz. 10.00 rozpocznie się jedyna w swoim rodzaju gra miejska „Legnica – prosta droga do celów” Zapisy do 14 września formie online.

Będzie to zabawa w gronie najbliższych, a także zdobywanie wiedzy z zakresu zrównoważonego rozwoju i historii Legnicy. Uczestnicy będą mogli wykazać się również swoją wiedzą na temat obiektów przyrodniczych i historycznych naszego parku. To świetny sposób na spędzenie soboty z rodziną i znajomymi. Wszystko odbywać się będzie na zewnątrz i z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa sanitarnego.

Zadaniem uczestników będzie znalezienie kolejnych stacji i  rozwiązanie zadań oraz zagadek. Gra przeznaczona jest zarówno dla dorosłych jak i dla najmłodszych. Dla wszystkich, którzy wezmą udział w wydarzeniu  przewidziane są nagrody.

Zapraszamy do udziału wszystkich legniczan a także odwiedzających i przyjezdnych. Drużyny muszą liczyć od 2 do 4 osób.

Organizatorami wydarzenia są  Urząd Miasta Legnicy  - Centrum Dialogu Obywatelskiego oraz Stowarzyszenie Narodów Zjednoczonych w Polsce (UNAP). Partnerem jest LeroyMerlin.

 Zapisywać się można na profilu facebook  UNAP  https://www.facebook.com/events/906158230282156?ref=newsfeed

lub na stronie UNAP https://www.unapoland.org/gra-miejska-legnica

 Zgłoszenie uczestnictwa jest tożsame z akceptacją regulaminu, który również dostępny jest pod linkiem https://www.unapoland.org/gra-miejska-legnica

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria zdjęć

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 12.09.2021 | Wyświetleń: 849
Powrót na listę aktualności

Zobacz także