Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Legnica walczy o tytuł Świetlnej Stolicy Polski

Legnica walczy o tytuł Świetlnej Stolicy Polski
14.01.2022
Legnica walczy o tytuł Świetlnej Stolicy Polski

Legnica, głosami internautów, zdobyła tytuł najpiękniej oświetlonego miasta na Dolnym Śląsku i obecnie walczy w finale o zwycięstwo na etapie ogólnopolskim. Wygrywając na etapie wojewódzkim już zdobyliśmy sprzęt AGD o wartości 10 000 zł, który trafi do potrzebujących legniczan. Zdobywając pierwsze miejsce w Polsce wygramy dodatkową pulę nagród: kolejny sprzęt AGD z przeznaczeniem na cele charytatywne oraz instalację fotowoltaiczną wybudowaną na placówce opiekuńczej.

- Bardzo dziękuję mieszkańcom i sympatykom naszego miasta za każdy głos oddany w plebiscycie na najpiękniej oświetlone miasto. Jestem dumny z faktu, że po raz siódmy udało nam się zwyciężyć na etapie wojewódzkim. Jesteśmy gotowi do dalszej rywalizacji.  W ten sposób wspólnie pomagamy najbardziej potrzebującym – mówi Tadeusz Krzakowski, prezydent Legnicy.

Aby wygrać potrzebujemy waszych głosów! Ważne:
- głosowanie trwa od 14 do 25 stycznia do godz. 12.00,
- każdego dnia każdy może oddać aż 10 głosów, dlatego tak ważne jest systematyczne głosowanie,
- głosowanie jest bezpłatne, wystarczy wejść na stronę plebiscytu, zalogować się i oddać głosy
- głosować można na stronie: https://gazetawroclawska.pl/p/kandydaci/swiec-sie-z-energa%2C1011541/

Świąteczne iluminacje w naszym mieście cieszą się niesłabnącą popularnością.  Zachęcamy wszystkich legniczan i przyjaciół naszego miasta do głosowania na Legnicę w plebiscycie Świeć się z Energą. Razem zawalczmy o nagrody, które przeznaczone zostaną na cele charytatywne!

Galeria zdjęć

Opublikował: Barbara Sielicka | Dodano: 14.01.2022 | Wyświetleń: 363
Powrót na listę aktualności

Zobacz także