bip

Legniczanie lubią bieganie

Legniczanie lubią bieganie
13.05.2015

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w imprezie „Biegi nad Kaczawą”, która odbędzie się w piątek (15 maja). Początek o godzinie 12.00. Start i meta na boisku lekkoatletycznym w parku Miejskim.

Trasa biegu poprowadzi bieżnią lekkoatletyczną oraz parkowymi alejkami. Zawodnicy rywalizować będą w kategoriach: szkoły podstawowe - klasy 1-3 (400 m), klasy 4-6 (600/800 metrów), gimnazja – klasy 1-3 (1000/1200 m), szkoły ponadgimnazjalne – 1200/1500 m.

W imprezie mogą wystartować wszyscy, którzy nie mają przeciwwskazań lekarskich do uprawiania biegów oraz posiadający pisemną zgodę opiekuna bądź potwierdzenie na liście szkolnej.

Zwycięzcy nagrodzeni będą medalami i dyplomami, a najliczniej reprezentowana szkoła otrzyma puchar. Organizator zapewnia wszystkim poczęstunek i napoje. Udział w biegach jest bezpłatny. Wszelkie informacje pod nr tel. 76 723 38 01 lub osobiście w biurze OSiR przy ul. Najświętszej Marii Panny 7.

Opublikował: mbanaszkiewicz_l | Dodano: 13.05.2015 | Wyświetleń: 326
Powrót na listę aktualności

Zobacz także

Aktualności Rss