Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Mateusz Gessler będzie gościem 18. Spotkania Kobiet

Mateusz Gessler będzie gościem 18. Spotkania Kobiet
17.11.2021
Mateusz Gessler będzie gościem 18. Spotkania Kobiet

24 listopada o godz. 18.00 odbędzie się kolejne Spotkanie Kobiet. Cykl kobiecych spotkań od kilku lat cieszy się nieprzerwanie olbrzymią popularnością wśród legniczanek. Tym razem gościem pań będzie Mateusz Gessler, kucharz, restaurator  i juror programu telewizyjnego MasterChef Junior.

Mateusz Gessler uważa, że bycie restauratorem i kucharzem to najlepszy, choć zarazem najtrudniejszy zawód świata i nie chce robić niczego innego, ponieważ właśnie ta praca daje mu wiele radości, a - jego zdaniem - w życiu to jest najważniejsze.

Mateusz nie jest typem domatora. Dużo podróżował i mieszkał w wielu miejscach na świecie - we Francji, Kanadzie, Szwajcarii wszędzie czując się dobrze. Uwielbia słuchać ludzi, uczyć się nowych rzeczy i żyć aktywnie, ciągle odkrywając coś nowego, bo świat jest dla niego szalenie interesujący. Autor książek kucharskich "Moja Kuchnia Polska" oraz "Smaki dzieciństwa".

Na spotkaniu z legniczankami porozmawiamy z Mateuszem m.in. o zdrowym jedzeniu, kuchniach z całego świata, o kulinarnych podróżach. Nie zabraknie także pytań o program MasterChef Junior, czy też opowieści o poszukiwaniach najciekawszych smaków świata.

Spotkanie Kobiet z Mateuszem Gesslerem odbędzie się w formule hybrydowej: stacjonarnie oraz online.

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju, liczba osób mogących na żywo uczestniczyć w spotkaniu w Letia Business Center musiała zostać ograniczona. Wstęp na spotkanie będzie możliwy  tylko z bezpłatnymi wejściówkami, które będzie można pobrać od 19 listopada 2021 w Galerii Satyrykon. Całe spotkanie będzie można także w czasie rzeczywistym oglądać w sieci – tam też będzie można zadawać pytania naszemu gościowi, które zostaną zadane na końcu spotkania. Transmisja dostępna będzie na oficjalnych profilach miasta na Facebooku (https://www.facebook.com/MiastoLegnica) i Youtubie (https://www.youtube.com/user/MiastoLegnica).

Spotkanie Kobiet z Mateuszem Gesslerem już 24 listopada 2021 (środa) o godz. 18.00.

Wydarzenie organizowane jest w ramach kampanii społeczno – edukacyjnej „Zdrowie jest najważniejsze” skierowanej do rodzin zamieszkujących w Legnicy, promująca zdrowy styl życia, aktywność fizyczną i integrację rodziny.

Opublikował: Barbara Sielicka | Dodano: 17.11.2021 | Wyświetleń: 1031
Powrót na listę aktualności

Zobacz także