Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Miasto szuka wykonawcy kolejnego etapu renowacji cmentarnej kaplicy

Miasto szuka wykonawcy kolejnego etapu renowacji cmentarnej kaplicy
12.10.2021

Ogłoszony został przetarg na wybór wykonawcy II etapu renowacji kaplicy wraz z zapleczem na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Wrocławskiej w budynku dawnego prosektorium. Termin składania ofert do 27 października.

Zakres zamówienia obejmuje m.in.: wykonanie izolacji przeciwwilgociowej w części piwnicznej zespołu zabudowy, wymianę pokrycia dachu wraz z instalacją odgromową, wykonanie badań stratygraficznych, renowację pomieszczeń piwnicznych i nadziemia, renowację /wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, prac elewacyjnych itp.

W ramach pierwszego etapu zakończyły się prace w kaplicy, podczas których wydobyte zostały piękne detale architektoniczne. Obecnie trwa remont budynku dawnego krematorium zarówno na zewnątrz, jaki i w pomieszczeniach. Planowane zakończenie w grudniu tego roku.

Zakres inwestycji pierwszego etapu obejmuje m.in.: wykonanie izolacji przeciwwilgociowej w części piwnicznej, wymianę pokrycia dachu wraz z instalacją odgromową, wykonanie badań stratygraficznych i robót murarsko–tynkarskich. Okna i drzwi będą poddane renowacji, wymienione mają być wentylatory dachowe, zdemontowana będzie nieczynna instalacja centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami w kaplicy i pomieszczeniach przyległych, zamontowane elektryczne maty grzejne oraz grzejniki promiennikowe.

 

 

 

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 12.10.2021 | Wyświetleń: 501
Powrót na listę aktualności

Zobacz także