Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Miejskie Przedszkole nr 13 zwycięzcą Finału Wieloboju Przedszkolaków

Miejskie Przedszkole nr 13 zwycięzcą Finału Wieloboju Przedszkolaków
29.02.2024
Miejskie Przedszkole nr 13 zwycięzcą Finału Wieloboju Przedszkolaków

Przedszkolne talenty w Legnicy stawiły czoła wspaniałej przygodzie sportowej, podczas finałów Wieloboju Przedszkolaków. 19 przedszkoli z Legnicy i okolic rywalizowało ze sobą w czterech grupach, a każda z nich miała szansę sprawdzić swoje umiejętności w różnorodnych konkurencjach. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem sędziów i opiekunów, którzy dopingowali małych sportowców z trybun Konkurencje, w których przedszkolaki miały okazję się zmierzyć, obejmowały szeroki zakres aktywności, od tradycyjnego toru przeszkód po nietypowe biegi z rekwizytami. Każda z nich wymagała od uczestników nie tylko sprawności fizycznej, ale także umiejętności współpracy i skupienia.

Wśród najbardziej ekscytujących momentów znalazły się biegi parami z rekwizytem, w których dzieci musiały pokazać swoją zgranie i współpracę, oraz toczenie piłki slalomem, które sprawiło, że napięcie na trybunach sięgało zenitu.

W finale rywalizowało pięć przedszkoli w dziesięciu konkurencjach. Po emocjonującej rywalizacji przyszedł czas na podsumowanie i uhonorowanie zwycięzców. Każde przedszkole otrzymało pamiątkowy dyplom za udział, a najlepsze zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i oczywiście oklaskami publiczności.

Wieloboje Przedszkolaków nie tylko dostarczają dzieciom niezapomnianych przeżyć, ale także promują zdrowy tryb życia, aktywność fizyczną i integrację społeczną. Dzięki takim inicjatywom przedszkolaki uczą się wartości współpracy, fair play i dążenia do celu.


Wyniki:
1 miejsce – Miejskie Przedszkole nr 13
II miejsce – Źródełko
III miejsce – Miejskie Przedszkole nr 19
IV miejsce – Miejskie Przedszkole nr 3
V miejsce – Zielony Zakątek

Galeria zdjęć

Opublikował: Piotr Seifert | Dodano: 29.02.2024 | Wyświetleń: 323
Powrót na listę aktualności

Zobacz także