Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Mistrzostwa Zagłębia Miedziowego już w sobotę w Legnicy. Obejrzyj je w sieci

Mistrzostwa Zagłębia Miedziowego już w sobotę w Legnicy. Obejrzyj je w sieci
19.11.2020

W sobotę (21 listopada) na pływalni Delfinek przy ul. Polarnej 1 odbędą się XVII mistrzostwa Zagłębia Miedziowego w pływaniu. O medale będą walczyć młodzi pływacy w kategoriach wiekowych: 10, 11, 12 oraz 13 – 15 lat. Organizatorem mistrzostw jest   Klubu Sportowego WANKAN. Impreza jest współfinansowana w ramach kampanii społeczno-edukacyjnej "Weź zdrowie w swoje ręce".

Mistrzostwa będą transmitowane na stronie Klubu Sportowego WANKAN ( www.wankan.com ) oraz megatiming.pl , zakładka: zawody okręgowe - XVII Mistrzostwa Zagłębia Miedziowego w pływaniu.

 

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 19.11.2020 | Wyświetleń: 12
Powrót na listę aktualności

Zobacz także

W dniach od 1 września do 30 listopada 2020 r. na terenie całej Polski odbywa się najważniejsze dla polskiego rolnictwa obowiązkowe badanie statystyczne – Powszechny Spis Rolny 2020. Spis prowadzony jest  przede wszystkim metodą samospisu internetowego, za pomocą specjalnej aplikacji dostępnej pod adresem spisrolny.gov.plW sytuacji braku możliwości samodzielnego spisania się przez Internet, można spisać się,  dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99 lub skorzystać z pomocy rachmistrza spisowego który zadzwoni, aby pozyskać informacje od tych z Państwa którzy są rolnikami i zamieszkują na terenie Legnicy.