Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Nasz Julek 1 czerwca kończy sześć lat. Jego urodziny on-line na Dzień Dziecka

Nasz Julek 1 czerwca kończy sześć lat. Jego urodziny on-line na Dzień Dziecka
29.05.2020
Nasz Julek 1 czerwca kończy sześć lat. Jego urodziny on-line na Dzień Dziecka

Nie wyobrażaliśmy sobie, aby w Dniu Dziecka zrezygnować z organizacji urodzin Julka. Nasz urwis, którego rzeźba autorstwa Edwarda Mirowskiego znajduje się w sercu miasta, kończy już 6 wiosen.

Inaczej, niż co roku, obchodzić będziemy urodziny ulubieńca najmłodszych legniczan. W trosce o bezpieczeństwo dzieci oraz z powodu ograniczeń, jakie zostały nałożone w związku z pandemią koronawirusa, Julek zaprasza na swoje urodziny dzieci z całej Polski. Zamiast w sercu miasta, spotkamy się na wirtualnej imprezie u naszego małego bohatera. Przyjdzie wielu gości…

- Serce miasta może nie pomieściłoby wielu gości, ale za to w sieci czeka na nas cały świat – tak zachęca do zabawy Legnicki Julek.

Ulubieniec legniczan na swoje 6. urodziny zaprasza dzieci do sieci, gdzie spotka się z nimi podczas transmisji na żywo. 1 czerwca o godz. 12.00 bądźcie z nami na profilu Miasto Legnica, gdzie rozpocznie się relacja live.

Julek będzie miał dla swych gości moc atrakcji - będą tańce, zabawy, szalony eksperyment, a także przepis na pyszny i zdrowy deser. Jubilat do wspólnej zabawy zaprosił swoich bajkowych przyjaciół i ma nadzieję, że w zabawie wezmą udział dzieci z całego regionu.

            Tu się wszystko wydarzy: https://www.facebook.com/MiastoLegnica/live/ 

 

 

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 29.05.2020 | Wyświetleń: 151
Powrót na listę aktualności

Zobacz także