Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Nasze ozonatory wspomagają walkę z koronawirusem

Nasze ozonatory wspomagają walkę z koronawirusem
19.11.2020

Wydział zarządzania kryzysowego i obrony cywilnej wspomaga walkę z koronawirusem. Dostarcza legnickim placówkom ozonatory i fartuchy.

Funkcjonujący w strukturach Urzędu Miasta Legnicy wydział codziennie prowadzi działania związane z przeciwdziałaniem epidemii. Jak informuje dyrektor wydziału Sławomir Masojć legnickim placówkom i instytucjom wypożyczane są ozonatory, które skutecznie zwalczają w pomieszczeniach bakterie i wirusy.  Dostarczane są także fartuchy potrzbującym.  

 

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 19.11.2020 | Wyświetleń: 312
Powrót na listę aktualności

Zobacz także

W dniach od 1 września do 30 listopada 2020 r. na terenie całej Polski odbywa się najważniejsze dla polskiego rolnictwa obowiązkowe badanie statystyczne – Powszechny Spis Rolny 2020. Spis prowadzony jest  przede wszystkim metodą samospisu internetowego, za pomocą specjalnej aplikacji dostępnej pod adresem spisrolny.gov.plW sytuacji braku możliwości samodzielnego spisania się przez Internet, można spisać się,  dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99 lub skorzystać z pomocy rachmistrza spisowego który zadzwoni, aby pozyskać informacje od tych z Państwa którzy są rolnikami i zamieszkują na terenie Legnicy.