Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Organizatorzy Turnieju Legnica Cantat czekają na zgłoszenia chórów

Organizatorzy Turnieju Legnica Cantat czekają na zgłoszenia chórów
07.02.2019
Organizatorzy Turnieju Legnica Cantat czekają na zgłoszenia chórów

W piątek, 8 lutego, mija termin przyjmowania zgłoszeń do tegorocznego, Ogólnopolskiego Turnieju Chórów Legnica Cantat. Będzie to turniej wyjątkowy - Legnica Cantat obchodzi bowiem jubileusz 50-lecia. Zmagania turniejowe od 24 maja do 2 czerwca.

Organizator – Legnickie Centrum Kultury – serdecznie zaprasza chóry i zespoły wokalne z całego kraju do spróbowania swoich sił w tej prestiżowej imprezie. Oczekuje na zgłoszenia od chórów mieszanych, żeńskich, męskich, młodzieżowych i dziecięcych.

Należy wysłać wypełnioną komputerowo kartę uczestnictwa, dobrej jakości nagranie audio trzech utworów a cappella (na nośniku CD lub DVD bądź w formacie mp3 lub wave), w tym obowiązkowo przynajmniej jedną kompozycję polskiego twórcy z tekstem w języku polskim. W repertuarze konkursowym musi znaleźć się także kompozycja Stanisława Moniuszki, w związku z obchodami Roku Moniuszkowskiego.

Kartę zgłoszeniową do pobrania, regulaminy Legnicy Cantat 50 oraz towarzyszącego turniejowi Konkursu Kompozytorskiego, a także inne, ważne informacje znajdą Państwo KLIKAJĄC TUTAJ.

(źródło: ego, LCK)

Opublikował: Barbara Sielicka | Dodano: 07.02.2019 | Wyświetleń: 192
Powrót na listę aktualności

Zobacz także