Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Pani minister i eksperci o ułatwieniach dla firm. Spotkaj się z nimi w piątek

Pani minister i eksperci o ułatwieniach dla firm. Spotkaj się z nimi w piątek
19.09.2018

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 21 września 2018 roku w Legnicy, w Hotelu Sękowski, ul. Gliwicka 15.

W trakcie spotkania uczestnicy dowiedzą się o ułatwieniach dla firm, wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, ubezpieczeń a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw.

W spotkaniu udział weźmie m.in. Jadwiga Emilewicz – Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Jadwiga Lesisz – p.o. Prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Andrzej Ziółkowski – Prezes Urzędu Dozoru Technicznego, Julitta Grzebyk – zastępca Dyrektora Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, gdzie eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Urzędu Dozoru Technicznego, Enterprise Europe Network, Banku Gospodarstwa Krajowego, PKO Banku Polskiego, Agencji Rozwoju Przemysłu oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą do Państwa dyspozycji.

Zarejestruj się już dziś! Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie: http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/.

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 19.09.2018 | Wyświetleń: 168
Powrót na listę aktualności

Zobacz także