Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Plażowa siatkówka na Kormoranie

27.08.2014

Drużyny FC Krokodyle wśród gimnazjów oraz OK w kategorii open zwyciężyły w turnieju piłki siatkowej „Plażówka 2014”, rozegranym (25 sierpnia br.) na kąpielisku Kormoran. Zawody zorganizował legnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Turniej rozgrywany był w kategoriach szkół gimnazjalnych i otwartej. Wśród gimnazjalistów I miejsce zajęła drużyna FC Krokodyle (Wojciech Brzdęk, Grzegorz Stycz), wyprzedzając ekipę o bardzo podobnej nazwie - JFC Krokodyle (Tomasz Gościniak, Patryk Dąbrowski).

W kategorii open zwyciężyła drużyna OK (Krzysztof Młotek, Andrzej Siwiec), kolejne miejsca zajęli - Aaa (Piotr Serek, Przemek Kościelny) oraz FC Albatros (Tomasz Kysiński, Michał Kosiewicz). Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz dyplomy.

Opublikował: epietrakowska_l | Dodano: 27.08.2014 | Wyświetleń: 210