Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Podczas ferii z MCK uczniowie świetnie się bawili i wypoczywali

Podczas ferii z MCK uczniowie świetnie się bawili i wypoczywali
20.01.2021

W tym roku organizowane w Młodzieżowym Centrum Kultury otwarte zajęcia i warsztaty artystyczne  dla dzieci i młodzieży z  Legnicy cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, pomimo tego że odbywały się w ścisłym reżimie sanitarnym. Skorzystało z nich łącznie 210 uczniów w ciągu dwóch tygodni.

Wśród wielu interesujących form przygotowanych dla dzieci były min. : warsztaty kreatywne, modelarstwo,  warsztaty artystyczne  rysunek i malarstwo, warsztaty plastyczne – akwarela, srabboking,  tenis stołowy, zajęcia wokalne, nauka gry na gitarze i keyboardzie, batik, ceramika, teatr dziecięcy i młodzieżowy, taniec towarzyski, taniec współczesny  i hip hop.

Wszystkie zajęcia odbyły zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Nauczyciele dołożyli wszelkich starań aby zapewnić dzieciom i młodzieży bezpieczne, atrakcyjne i twórcze zajęcia. Zajęcia, które rozwijały i doskonaliły sprawność ruchową, rozwijały aktywność i umiejętność współpracy z rówieśnikami, rozwijały wyobraźnię i twórcze myślenie dały dzieciom wiele radości, radosnego nastroju i dobrego samopoczucia.

Źródło: MCK

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 20.01.2021 | Wyświetleń: 300
Powrót na listę aktualności

Zobacz także